Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 63 tételt 4...

Meg lehet tanulni 63 tételt 4 nap alatt?

Figyelt kérdés
Újra kell/kellett tanulnom a tételeket mert mindet elfelejtettem...és még mindig van földrajz/nyelvtan/angol tétel...
2018. jún. 22. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Az összeset nem

De ha mindegyiknek tudod legalább a felet amibe a lényeg van, úgy igen.

2018. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is kb. nagyjából tanultam meg a dolgokat 8már ami nem érdekelt). Akármit húzok, akkor hozzá tudjak szólni. Sikerült is. Rövid idő alatt.

Hajrá!

2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.5-2 nap..


bár neked is eszedbe juthatna majd 10 év múlva, hogy mi is tulképp egy érettségi a való élethez képest..jót röhögnél

2018. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is most veszem át még egyszer mind a 60 tételt, jövő héten szóbeli. Mivel egyszer már megtanultad, tuti nem felejtetted el, csak úgy érzed. Ha elolvasod mindegyiket, menni fog.
2018. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos, tényleg elfelejtettem a nagy részét.:/ Földrajzból, meg nyelvtanból csak annyit tanulok, hogy megtudjak szólalni. Remélem sikerülni fog.:S

A válaszaitokat pedig köszönöm!:)

2018. jún. 22. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a gimi ahová jártál?

Nem kötekedésből mondom, de az évek alatt nem ragadt meg semmi?


Én a szóbeli előtti nap csak az angol s német tételeket futottam át és azokat is csak azért, hogy tudjam miről szól az adott tétel. Lazán meg volt minden.


Fontos, hogy ne magolva tanulj és az a napi 15 tétel menni fog.

Addig is sok szerencsét!

2018. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Földrajzot 1 évig tanultunk, szóval semmi sem ragadt rám, angol órán meg minden fontosabb volt a tanár számára, mint a tanítás...
2018. jún. 22. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiből emelt érettségit tettem, az 3 tartárgyból tevődött össze, 20 tétel biztos volt mindegyik (szóval összesen 60 körül volt), egy éjszakát tanultam intenzíven, és csak 3 pontot vesztettem.
2018. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!