Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg nőbarátomnak,...

Hogy mondjam meg nőbarátomnak, hogy ha a nyáron nem bírunk találkozni, akkor utána már soha többet?

Figyelt kérdés

Tehát már szünet van, nyárra gondolkodtunk elmenni dolgozni, de ha ez nem jön össze, aztán már soha nem találkozunk. Márpedig nem valószínű, hogy dolgozunk.

Hogy tudathatom vele szépen, hogy nem bírunk találkozni soha többet?


Kicsit ez bonyolultabb attól, ahogy leírtam, de kb ez az állás.


2018. jún. 23. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezt mind facebookon kellene tudatnom vele. Valami okból rá kellene írnom.

Például: Találtál munkát? ...Ha nem volna a válasz, akkor kellene tudatnom vele.

2018. jún. 23. 23:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Észre fogja venni, ha nem találkoztok. Vagy ezzel akarod rávenni, hogy találkozzatok?
2018. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az osztályban talán a miénk volt a legerősebb kapcsolat. Nem akarok vele hébe-hóba találkozni, évente összefutni vele stb. Vagy legyen mellettem, vagy menyjen a pitsába.

Csak szeretném tájékoztatni, hogy ha nem jön velem továbbtanulni, akkor örökre elfelejthet.

Ezt szeretném neki kulturáltan előadni.

2018. jún. 24. 00:50
 4/11 A kérdező kommentje:
És igen, fiú vagyok.
2018. jún. 24. 00:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta, micsoda barát vagy.
2018. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályban talán a miénk volt a legerősebb kapcsolat. Nem akarok veled hébe-hóba találkozni, évente összefutni veled stb. Vagy legyél mellettem, vagy menyj a pitsába.


Csak szeretnélek tájékoztatni, hogy ha nem jössz velem továbbtanulni, akkor örökre elfelejthetsz.

2018. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be neki ezt a kérdést, akkor még könnyeket sem fog hullajtani utánad...
2018. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes ezt a szemébe mondani, akkor csak így egyszerűen: "Nem fogunk találkozni többet, ne is keress." Ha van benne elég büszkeség, akkor nem is fog.
2018. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a te részedről, ezt nem lehet barátságnak nevezni.
2018. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az a hülyegyerek, aki azért akarja, hogy vele menjen a barátnője, mert nélküle életképtelen lenne az egyetemen, a barátnő pedig dolgozni szeretne suli utántól? Sztem írd le neki így, mert így könnyebb eséllyel szabadul meg egy ilyen debil öntelt önző ragacstól.
2018. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!