Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vált már valakinek valóra...

Vált már valakinek valóra olyan álma, aminek az esélye gyakorlatilag egyenlő volt a nullával?

Figyelt kérdés

Viszont csak annak a fényében élt, minden lépését az motiválta, és végül elérte amit vágyott.

Leírnád mi volt az álmod, mennyi idő kellett az eléréséhez, és hogyan sikerült?



2018. jún. 24. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Persze. Én legyek a világ legcsodálatosabb embere!


Ez egy perc alatt vált valóra. Beképzelt, flegma, lenéző és bunkó vagyok, utálok gyűlölök mindenkit, nincsenek barátaim, csak a pénz érdekel. 18 évesen van saját lakásom, amiért egy árva percet nem dolgoztam, szuper munkám, remek fizetésem. Gyereket nem akarok, azokat is utálom-gyűlölöm. Nyugalomra és békességre van szükségem!


Asszem ennyi. Na cupp

2018. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te már meg is adtad a választ a kérdésedben..


De viccen kívül, igen,van ilyen de csak ha teszel érte te is.Az élet megad mindent amire szükséged van, amigo.

2018. jún. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Arról álmodoztam, hogy egyszer jó ember leszek.

2018. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Suhancként az volt az egyik álmom, hogy a város legjobb éttermében zenéljek. Persze, még zeneiskolába sem jártam.


Aztán beiratkoztam zeneiskolába, igaz, nem csak ennek fényében élve, de néhány év alatt elértem azt a szintet, ami egy szórakozóhelyhez elegendő. Kb. 8 év elteltével a zenekarommal zenét szolgáltattunk ezen a helyen.

Nem egy nagy álom, de úgy vált valóra, hogy kb. zéró esély volt rá.

A másik is elég röhejes, de mégis ilyen valóra vált álom. Középiskolás koromban láttam életem első Skoda oktáviáját. Olyan szinten volt egyedi az addig ismert Kadettek, Fiesták, csücskös egyesgolfok formavilágához képest, hogy még. Gondoltam, nekem sose lesz ilyenem. Aztán lett, sőt, meg is váltam tőle. :)

2018. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!