Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jó a nyaram?

Hogyan lehetne jó a nyaram?

Figyelt kérdés

Dolgozom 8tól 4ig, hazajövök megcsinálom a házimunkát, pihenek stb. Sajna a barátnőim nem érnek rá mivel van barátjuk. Én pedig úgy jártam volna néha fagyizni vagy nézelődni stb. Vagy legalább 2 hetente valami programravelük de lehet nem lesz belőle semmi. Milyen programokat szervezzek magamnak? Menjek el egyedül fagyizni? De olyan ciki :( Mindenki ott nézne, hogy egyedül vagyok..Moziba is szívesen mennék de oda is egyedül?


26/N


2018. jún. 24. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Rengeteg sorozatot nézek mostanában.

20/L

2018. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Eljonnel velem kirandulni?

Minden kiadasod en fizetem.30/f

2018. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, azt hiszed, hogy bárkit is érdekel, hogy te egyedül eszel fagyit? Meg "ciki"?


Senkit nem érdekel, mit csinál a másik ember. Akit meg igen, az ne érdekeljen téged.


Vagy otthon gubbasztasz, mert nehogy egy idegen 12 mp-ig rád gondoljon, vagy elkezded végre ÉLNI az életed.


Igen, lehet egyedül moziba menni, meg színházba, meg strandra, meg kiállításra meg fagyizni, meg étterembe, én is szoktam. Tök jó.


És bocs, de ez a nem eszek meg egy fagyit, mert "ciki" mondat nagyon nevetséges. Én még ugrálni is szoktam az esőben. Nyilvánosan. Igen. Budapesten. Én? :)

2018. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3:

Nem én, hanem és? :)

2018. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te merre laksz, de mifelénk döntő többségben olyan emberek kezében szoktam fagyit látni akik egyedül sétálnak....
2018. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, mindenki téged fog nézni hogy egyedül fagyizol! :DD
2018. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát, máris nem egyedül sétálsz.
2018. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26 évesen azért lehetnél kicsit magabiztosabb és nem ilyen tini módjára gondolkodó. Mi az hogy ciki? Szerinted kit érdekel az, hogy te most egyedül fagyizol? Egyedül is lehet kirándulni, nem kellenek mindig társak hozzá! Miért függsz ennyire másoktól? Megszámlálni nem tudom hányszor mentem egyedül kirándulni külföldre, ettem étteremben, moziztam, színházban voltam, fagyiztam, voltam múzeumban, biciklitúrára mentem stb. Annak ellenére, hogy egyedül voltam, nagyon jól éreztem magam és rengeteget tanultam magamról! Legyél önállóbb és szerintem rád férne az önbizalmad építése érdekében némi egyedül átélt "kaland".
2018. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!