Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy elvárás ez...

Tényleg olyan nagy elvárás ez az élettől tőlem hogy vékony barátnőt akarok és semmiképp se kövéret?

Figyelt kérdés
Sajnos a vékony lábyokat nehezebb megkapni mint a kövéreket. Mindig azt mondják nekem nagyon az igényeim. Most komolyan azért mert én egy vékony barátnőt szeretnék akkor már magasak az igényeim? 17F
2018. jún. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát mivel a fiúk/férfiak mind vékony formás barátnőt akarnak többségileg, ezért igen, rohadt sokat kell küzdened érte...:D
2018. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
sértő lehet a túlsúlyosakra nézve, szerintem nem akkora elvárás 16/l .
2018. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem nagy elvárás, de nagyon nehéz megfelelőt találni, főleg, ha a belső is számít. Sajnos még én sem találtam meg.

20/f

2018. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Az lenne a normális, ha önmagukkal szemben lennének igényesek az emberek annyira, hogy ne engedjék meg maguknak az elhízást.


A te "elvárásaid" - ebből a szempontból - alapvetésnek számítanak.


Aki szerint egetrengetően nagy elvárásnak számítana az, hogy a partnered átlagos - vagy éppen az átlagosnál csak egy kicsivel "jobb" testalkattal rendelkezzen, akkor ott már komoly bajok vannak annál, aki erről eképpen vélekedik.

2018. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Engem is csak a kövérek találtak meg állandóan, elég nehezen fogták föl, hogy nem akarok tőlük semmit. Na jó egyszer volt egy kivétel is, de azt meg én ba.tam el.
2018. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem nagy elvárás - amennyiben te sem vagy egy csúnya, elhízott malac.
2018. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Nem vagyok
2018. jún. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!