Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb vágyad?

Mi a legnagyobb vágyad?

Figyelt kérdés
Mit teszel érte?

2018. jún. 27. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ilyen.
2018. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

I. Szereteim egészségesek és boldogak legyenek

II. Szerelmemmel összejöjjek és szeressük egymást kölcsönösen

III. én is egészséges legyek és boldog (bár az első kettő mellett már az lennék nagyjából, de azért szeretnék én is végre egészséges lenni)

2018. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, mint mindenkinek: egy boldog, elégedett élet. Ennek persze sok összetevője van, sajna sokért nem tehetek semmit.
2018. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

barátnőmmel jó kapcsolatot kialakítani és boldogan élni


van egy nagy projekt amin 14 éves korom óta dolgozom, azt megvalósítani, 11 éve elég sokat dolgoztam rajta és elég jól állok már, de még messze a vége :)

2018. jún. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
visszavenni és éldegélni
2018. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meggazdagodni de nagyon. Ha ez nem lehetséges akkor meghalni.
2018. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- jogsi - olvasok utána, és nemsoká bemegyek a Strassenverkehrsamtba - magyarul... "közlekedési hivatal" -, elintézni az alap dolgokat.


- fogaim legyenek jók - lassan, de halad a dolog, sok a régi tömés, amiket cserélni kell, meg 2-t húzni hátulról


- C-permit

2018. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó baráti társaság része lenni, akik ugyanazt szeretnék, mint én, bulikkal-házibulikkal, kirándulásokkal, túrázással stb..
2018. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!