Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre rosszabb ember leszek? 20/f

Egyre rosszabb ember leszek? 20/f

Figyelt kérdés
5 éve depressziós vagyok, és frusztráltságomban ott tartok, hogy undorítóan viselkedek az emberekkel, amit utána megbánok, és még nagyobb senkinek érzem magam, mert még erkölcs sincs bennem.

2018. jún. 28. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el pszichológushoz! Vagy akaszd fel magad, mert olyan emberre tényleg nincs szükség aki csak megbánt másokat.
2018. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te sem lehetsz egy erkölcsös ember.
2018. jún. 28. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, nem vagy normális első!


Nem vagy rossz ember, mivel érzel megbánást. Ilyet én is csinálok néha, hogy valakinek olyat mondok, amit később megbánok. Szerintem ilyet a legtöbben csinálunk.


Próbálkozz minél kevedebbszer úgy viselkedni. De olyan is van, aki egyszerűen ilyen ember és kész, nem tud megváltozni.

Addig nincs baj szerintem, míg nem vagy pszichopata.

2018. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok hogy én vagyok az aki nem normális? Én legalább kimondom képmutatás nélkül amit mindenki érez és gondol! Többre jutna az emberiség ezzel a hozzáállással mint a kamuegyüttérzéssel. Első voltam.
2018. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!