Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha a baratomat...

Nagyon ciki ha a baratomat kiviszem Becsbe vidamparkozni?

Figyelt kérdés

Beszeltuk mostanaban,hogy kikene menni es hogy o nagyon szeretne.

Ugy volt hogy jovo heten vagy utana heten kimegyunk a baraom haverjaval meg a baratnojevel de nekik nem jo.

Mondta baratom,hogy o ugy kimenne.

Most lesz a szuletesnapja es arra gondoltam elviszem ot.

Flixbusra gondoltam,hogy azzal ki es azzal vissza. Nagyon gyakran jarnak ahogy lattam. Este 9kor indul vissza es ejfelre mar itthon is leszunk. Ott unnepelnenk.

Termeszetesen a jegyet is meg mindent en fizetnek.

Szerintetek? Gagyi ajandek?

Targyat nem szeretnek adni mert azt megtudja venni maganak...inkabb elmenyt szeretnek.

Vagy akkor mar maradnunk kene meg egy napot?

Segitsetek

22/L


2018. jún. 28. 17:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy egy ejszakat viszont csak Airbnb-vel tudnank maradni mert ahogy neztem mindenhova kikotes a 2 ej.

Az ugy mar gazos nem?:D

2018. jún. 28. 17:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret vidámparkozni, biztos örülni fog neki.
2018. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját magad leírtad, hogy nagyon örülne neki. Akkor miért lenne születésnapi ajándékként ez ciki? Mi a kérdés?
2018. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az airbnbs resze....
2018. jún. 28. 18:00
 5/10 A kérdező kommentje:

Ugy terveztem,hogy szombaton bulizunk este,vasarnap reggel pedig meglepem a tortaval meg csinalok egy ilyen osszeszerkesztett kepet a praterrol,hullamvasutrol,becsrol es akkor belerakom szep boritekba es azt adom melle.

Ez igy jo?

2018. jún. 28. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó! De szerintem a szerkesztett kép nem is kell. Azt majd itthon megcsinálod. A pasik nem nagyon örülnek az ilyen szerkesztgetett montázsoknak. De ha ő olyan típus, akkor belefér.

Előző voltam.

2018. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még annyit: már kezdem irigyelni a barátodat. Biztos, hogy örülni fog. Figyelmes, rendes csaj lehetsz.

(Egy másik lány.)

2018. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj nem ugy,hogy kepnek. Ki is dobhatja felolem utana ez csak egy jelkep,hogy ez az ajandeka. Csak mivel ez nem egy targy ezert gondoltam,hogy igy adom a torta melle.

Valamit azert kapjon :)

2018. jún. 28. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. Most már végképp leesett, hogy szeretnéd. Tehát aznap egésznap vidámparkozás, városnézés, stb., este haza. Itthon másnap torta és borítékban a mellékelt "élmény". Front van, nehéz a felfogásom. :)

Teljesen jó!

2018. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Airbnb-s kirándulásra meg elmentek majd később a baráti párral, megosztva a költségeket velük, így elég drága volna, ha azt írod, minimum 2 nap. (Nem ismerem sajna.)

Szülinapi ajándéknak ez így is bőven elég.

Látom, más nem nagyon ír, de nekem ez a véleményem. Lehet, meg sem engedné, hogy te fizesd a kétnapos kiruccanást.

Már nem írok, remélem, jól sikerül minden!

2018. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!