Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem fura?

Csak nekem fura?

Figyelt kérdés
Sziasztok minap a munkatársam aki nagy majka fan mutagatott róla zenéket de engem hidegen hagytak de ami kiszúrta a szememet hogy 50 milliós megtekintés van pl a belehalok számán.Ez csak nekem bűzlik? A néhány neves külföldi rapper száma alatt nincs ennyi megtekintés és azért azt én erősen kétlem hogy Amerikában vagy bárhol külföldön Majka Belehalokot hallgatnának a fiatalok.

2018. jún. 28. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
nekem is
2018. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak neked fura

Én is nagy Majka fan vagyok

2018. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Belehalok szám 6 éve van fent, ennyi idő alatt ez a mennyiség simán összegyűlik.
2018. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki jóban van a Télapóval és a birtokában lévő TV2 néven futó fővárosi nagycirkusz munkatársaival, akkor bizony össze lehet hozni, hogy egy 30000 négyzetmétert lefedő gárdában minden jelenlévő addig nyomkodja a restartot, amég le nem roh@d a mutatóujja...
2018. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

A lakosság 5-szöröse nézte meg. ez olyan, mint ha egy amcsi számot 1620 millióan láttak volna, ami még rendben is lenne. Csakhogy egy amcsi számot nem csak ott halgatnak, hanem az egész világon. Despacito vagy gangnam style szinten kellett pörögnie itthon a belehaloknak. És hogy rákattantak-e ennyien? Simán. Én teljesen valósnak gondolom a számot.


Gyerekek nagyon sok nézettséget tudnak adni az ilyen „menő” zenéknek. Lehet még többet is, mint a felnőttek. Gondolj bele... egy gyerek simán újrajátsza egymás után tucatnyiszor. Minden nap, heteken keresztül. Ugyanígy volt a despacitóval és a gangnam style-lal is, nameg az apuveddmeggel is meg minden ilyen zenével.

Szóval ja... apuveddmegnek pont annyival kisebb nézettsége, hogy azt 20-25-ön felüliek már jóval kevesebben hallgathatták, meg később jött ki.

2018. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látom sok a hozzá értő... a megtekintés azt jelenti, hányszor kattintottak rá. Ha pistike úgy gondolja, hogy rákattint a zenére, vissza megy a keresésre, megint rá kattint, ezt játsza el 50 milliószor, akkor 50 milliós megtekintése lesz a videónak.
2018. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolsó ez bizony nem így műkszik 1 ip-címet 1x számol bele a youtube próbáld csak ki nyugodtan
2018. júl. 8. 09:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha minden megtekintést külön nézne gondolkozz már milyen egyszerűen pénzhez jutnál mivel a megtekintések után fizet a youtube írna egy infós vmi pofon egyszerű algoritmust és 10 gépről spamolná 0-24 a videót.
2018. júl. 8. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Itt a másik hiba, nem megtekintések után fizet a youtube, hanem reklámok végig nézése által. És nem ip cím alapján nézegeti, hiszen arra is bárki ír programot. Lehet velem veszekedni ezekről, mivel ezt már megnéztem, de úgy látom te nem.
2018. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ki nézi végig a reklámot?Illetve nem csak videó alapú reklámok vannak egy videón hanem felugrók is.Na de nem is ez a kérdés
2018. júl. 10. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!