Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi depressziós, céltalan ember?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy itthon sokkal több a depressziós, megkeseredett, céltalan, sokszor már öngyilkosságot is akár fontolgató ember, akik nem látják az élet értelmét, nem tudnak továbblépni, nincsenek emberi kapcsolataik, jövőképük, céljuk, semmi. Külföldön úgy vettem észre ez arányaiban jóval alacsonyabb, szinte bárhol. Miért van ez?

2018. jún. 28. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
jó kérdés
2018. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel csak az a baj, hogy "úgy vetted észre." A te észlelésed nem reprezentálja az ország lakosságát, vagy a "külföld" lakosságát, pláne nem arányaiban. Ettől még lehetséges, hogy itthon több a depressziós, mint mondjuk az átlag uniós országokban. Csak mondom, hogy erre ne alapozz vitát másokkal.
2018. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert külföldön nem terrorban telnek el a diákévek, a szülőknek nem kell halálra dolgozniuk magukat az éhbérért, jobb az életszínvonal, jobb a közérzet, több pénz és idő jut a munkán kívüli dolgokra is - az itthoni fizu meg nagyjából csak a rezsire elég meg esetleg kajára aztán kifújt, hol a kultúra, a nyaralás, a szabadidő, a megbecsülés, a jövőkép - a... soroljam még?!
2018. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert a magyarokat a háború óta mérgezik káliumszármazékokkal. A sóba kevert csomósodásgátló már bent van minden élelmiszerben. Ha az is érdekel, hogy ez hogyan befolyásolja a lelki hangulatot, privátban azt is szívesen elmondom.
2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Erre lehet több választ adni , egyik a nélkülözés silány létforma sikertelenség egyéb lelki tényezők behatások . Másik a a tv média által terjesztett rémmesék pánikok politika komolyan vétele . A többi között a materiális javak csömöre kiégés a fogyasztásból . A természeti népeknél ahol gyatra a civilizáció fejlődése elenyésző az öngyilkosok meg pánikolók száma .
2018. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
42%
Én magamra ismertem a kérdésből... a magyarok többsége rosszindulatú, primitív, külföldön sokkal kedvesebbek. Nálunk egyszerűen nem normálisak az emberek és utálom is a 90%-lékukat. Szocfóbiás vagyok... 30/F
2018. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
41%
6-os vagyok. Egyeseknek fáj az igazság :)
2018. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb gond, hogy a magyar nem ismeri az "Élni, élni hagyni" elvet, igy mindig a másikkal foglalkozik, örül a másik bajának, ha meg neki van baja, akkor azért is más a hibás. Egy ideje a szociális érzékenység magyaréknál a 0 alatti szintre esett. Talán ez a válasz.
2018. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
A fidesz:(
2018. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hely ez, én is ilyen lettem, mint amit írtál, érdekes azért, hogyha kiteszem a lábamat az országból egyből jobb hangulatom van, itt még a levegő se olyan, mint máshol, elátkozott vidék.
2018. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!