Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg Bartost ütötte el...

Tényleg Bartost ütötte el pénteken a vonat?

Figyelt kérdés

Pénteken volt Gárdony és Dinnyés között egy gázolás, itt Gárdonyban már több helyen is hallottam, hogy elvileg a Bartos volt az. Úgymond a környéken elég sokan tudnak róla.


Viszont fix információt még senki sem tud, csak ezt hallani a legtöbb helyről, most rálestem a videóira, és elég rég is volt feltöltés utoljára, igaz ez így sokat nem jelent.



2018. júl. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kamu. Már 2szer mondtak halál hírt róla . Ez kamu. Ne dőlj be a médiának. Ő még él és virul és zabálja az ételeit xs . Budapesten él nem vidéken . Miért lenne Gárdonyba? De annak az embernek mindegy is mert megfog halni hamarosan ha ilyen egészségtelen életmódot él.
2018. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a média ahonnan a hír jött hanem itt Gárdonyban beszélik az emberek, egyébként pedig Dinnyésen lakik, illetve amennyire tudom most sok időt töltött Fehérváron ott meg az anyja él.
2018. júl. 1. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
BARTOS HALHATATLAN! Ha ő is volt 1-2 nap és feltámad.
2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig él... 12 órája tett fel egy videót https://www.youtube.com/channel/UCrgU56L0ksIcjCioYpwcPTw


a pletykálós emberek megint nézhetnek, ismét nem lett igazuk, de sebaj jön a következő történet amiről szintén meg lesznek győződve hogy igaz, amíg kiderül hogy nem.

2018. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tárgytalan. :)
2018. júl. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!