Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok erről?

Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Ha egy embernek olyan dolgok vannak lájkolva Facebookon, amelyek egy értelmiségire utalnak (igényes könyvek, zenék, filmek, tudományos és művészeti jellegű oldalak) + egy-két Palvin Barbi/Kis Grófo szintű celeb. Nem ítélkezni akarok, úgyhogy ne írjátok, hogy nem az én dolgom, csupán tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy aki ilyen zenéket, könyveket szeret, az mit kedvelhet a celebekben?

2018. júl. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nem is tudom..


a szakmáim őrültjeként külsőre Palvin 10+/10


talán szép?

2018. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy szép-e. Vagyis nekem elég fura, hogy egy értelmesnek tűnő ember az alapján lájkol egy celebet, hogy jó csaj.
2018. júl. 2. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy lájkol egy celebet, lehet értelmes. Bár én alapból alig lájkolok bármit is, viszont olvasni rengeteget olvasok.
2018. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem lehet, de akkor mit kedvelhet egy celebben?
2018. júl. 2. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy intelligens ember sokminden irant erdeklodik.
2018. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mérnökinformatikát tanulok, mindennap programozok. Az elmúlt félévet akadémiai környezetben töltöttem külföldön. C2es nyelvvizsgám van.


Kb 3 havonta elolvasok egy szakkönyvet angolul, többre nagyon nincs időm.


Emellet folyamatosan edzem.


Akárhogy nézzük én az értelmiségi körbe tartom mégis néha néha szeretek feljönni a gyakorira és kérdésekre válaszolni. Tudom, hogy parazlom az időmet mégis feljövök.


... és kb hetente 3-4x megnézek egy mónika show szintű videót szórakozásból (többnyire angol nyelvűt, de ugyan úgy proli).

2018. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk azok nem tűnnek túl értelmesnek, akik csekkolgatják facebookon, hogy milyen oldalakat lájkoltam.


12 éves korom óta fent vagy fb-n, most 21 vagyok, gondolhatod, hogy ezalatt a röpke 9 év alatt nem kevés dolgot lájkoltam, és hogy azért időközben változott az ízlésem, személyiségem. Ha valaki nekiállna nézegetni azt, hogy miket lájkoltam, egészen hajmeresztő dolgokkal találná szembe magát (pl. Hannah Montana), amihez manapság már közöm nincs, csak nem foglalkozom azzal, hogy most minden hülyeséget kilájkoljak, mert nem gondolom, hogy létezik olyan elvetemült, aki ezt nézegeti, és ez alapján ítél meg engem.

2018. júl. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet megvolt neki:) a celebek egy része megvásárolható. Pl Barbi is.
2018. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!