Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rágyújtottam a mosdóban,...

Rágyújtottam a mosdóban, miért akkora tragédia ez?

Figyelt kérdés
Átmentünk az egyik ismerősünkhöz és ott is aludtunk egy napot külön szobába. Este elmentem a mosdóba, közben rágyújtottam egy szál szofira meg rádióztam is a kádban. Mikor kijöttem a feleség úgy elkezdett velem ordítani,mint még senki. Nem tudom mit képzel magáról az ilyen nő. Ha a padlóra hamuzok és kiég a PVC akkor rendben van, de direkt a csapba hamuztam, az meg nem ég ki. A rádióhoz meg semmi köze nincsen, azt hallgatok és akkor amikor akarok..

2018. júl. 3. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt
2018. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jó nagy tahó vagy.
2018. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Csak, mert te cigizel, nem köteles másnak is elviselnie a szagodat.
2018. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy kamu és csak provokálni akarod a népet. Nem hiszem, hogy vannak ilyen ostoba, bunkó emberek.

Ha mégis, akkor kár, hogy nem dobtak ki egyből. Én páros lábbal rúgtalak volna ki a lakásomból.

2018. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem is gondoltam volna, hogy van még szofi.
2018. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen a cigisek fele a hamutarto mellett inkabb a csapba hamuzik. Szoval vannak boven ilyen bunkok, de attol a kerdes elegge kamuszagu.
2018. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kamu kérdés, csak empátiátlan, objektív gondolkodást nélkülöző.
2018. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem otthon voltál, cica. Azt képzelte - sajnos rosszul -, hogy nem vagy akkora suttyó, hogy külön el kell magyarázni, hogy nem hamuzunk a csapba, mert rá se gyújtunk más nemdohányzó lakásában kérdés nélkül, de tévedett.

Én is dohányzom, de csak az erkélyen és a konyhában, úgyhogy valószínűleg hasonlóan reagáltam volna, ha kérdés nélkül befüstölöd a fürdőmet. A csapot még kitakaríthattad volna, mielőtt távozol.

2018. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ordítottam volna, minek, egyszerűen csak kiraklak a házamból. Ennyi.
2018. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!