Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ápolatlan fiatal nő vizet...

Ápolatlan fiatal nő vizet kért az aluljáróban. Adtatok volna neki a sajátotokból?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Odaadtam volna neki a nálam lévő flakonnal. Aki vizet kér, annak alap, hogy nem hagyom szomjazni.
2018. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Soha életemben nem adtam pénzt hajléktalanoknak, de egyszer egyik egy zsemlét kért a bolt bejáratánál, vettem neki aztán nagy boldogan megette.
2018. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mennyibe kerül egy flakon víz? 40-200FT-ig szoktam látni. Ennyi pénzt nem sajnálok senkitől, odaadtam volna így a sajátomat. A legközelebbi boltban pedig vettem volna egy másikat magamnak.
2018. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem hordok magamnál vizet,de ha időm engedte volna, megkértem volna, hogy kísérjen el a legközelebbi boltba, és vettem volna neki.
2018. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Odaadtam volna neki az enyémet, én meg veszek egy új üveggel.
2018. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

Istenitsük a magyar kormányt!

"Megszüntettük a hajléktalanságot!"

És a hajléktalan ellátókat,melegedőket is.... 😌

2014 nyarán 31 évesen megjártam a hajléktalanszállókat,melegedőket,alapitványokat.Ivóvíz,tea,napi 2-3szori étel,orvosi ellatás,ruha,mosási lehetőség mindig volt.

A szállókon a drogosokat/alkoholistákat nem viseltem el és rettegtem tőlük.Az éjszakáim mindig rosszak voltak,.

De ez hogy mindent leépítenek?!

2018. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

# 6os vagyok.Én hajléktalanként se mentem volna vízért.

De forditott esetbe természetesen segitek.

Vízzel,étellel.

Sőt már nem hajléktananként budapesten volt akit bekisértem alapitványokhoz,elhelyezés ügyében

2018. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Vizet, kaját, ha van nálam, bármikor adok, ha azt kérnek. Pénzt viszont nem.
2018. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ezzel csak tovabb huzom a szenvedeset, hagyni kell meghalni. Az a par nap mar nem szamit. Minek kinozni?
2018. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
odaadtam volna a flakont, ami nalam van, magamnak pedig vettem volna egy masik uveggel.
2018. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!