Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell a férfiakkal kommuni...

Hogy kell a férfiakkal kommunikálni, hogy ne oktassanak ki?

Figyelt kérdés
Én tényleg, de tényleg próbálok normálisan válaszolni még a gyerekes és primitív privátokra is (a szexualitás kategóriában ha megválaszolok egy kérdést egyértelműen, akkor nem feltétlen várok egy “haha szóval te már dgtál? és milyen volt?:P” szintű levelet, köszönöm), de a többséggel egyszerűen nem lehet beszélni. Miért mennek át ebbe az “én jobban tudom, majd én elmondom neked az hogy is van, képzeld ebben is tévedsz de majd Én elmagyarázom” stílusba? Miért kell flegmázni, kioktatni, határokat feszegetni? Vagy mit vártok, úgy őszintén? Tisztelet a kivételnek, de ha már ráírtok valakire, akkor azt a beszélgetést csak kölcsönös tisztelettel és erőfeszítéssel lehet fenntartani. Vagy az ideális beszelgetopartner csak bólogat, egyetért? Tényleg nem értem, mit vártok.
2018. júl. 4. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Más kategóriában is ugyanilyenek. Dettó ugyanezt tapasztalom. Azt mondjuk nem értem, miért kell minden egyes privátra válaszolnod. Ennyire ki vagy éhezve?
2018. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted itt a kizárólag 120+ IQ EQ embereket fújta össze a szél?


Pont nem.

Ki az aki ráér gykzni úgy általában?


naugye ;-)


(csak vicc a kioktató utószó)

2018. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Jó kérdés....Régóta vagyok az oldalon, érdekes módon eltudtam normálisan beszélgetni már pár lánnyal itt, no meg srácokkal is néha. Mondjuk sokan eltűntek azóta :( 24/F
2018. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1: csak próbálok válaszolni, ami nem takarja azt, hogy ez meg is valósul. Nem én vagyok a kiéhezettek oldalán.
2018. júl. 4. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért kellene ezekkel a férfiakkal kommunikálnod?

Van még sok másik. Ha valakivel nem egyezik a stílusotok, akkor nem beszélgettek tovább.


Mellesleg akár ezt is tekinthető egy kioktatásnak. De attól még igazam van!

2018. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5: nem sugall bizalmat a feltételezésed, miszerint tovább beszélek bárkivel is, akivel falba ütközök.

A stílusodra nem feltétlen mondanám, hogy kioktató.

2018. júl. 4. 23:49
 7/14 anonim válasza:
Nem kell nekik válaszolni. Vagy ha nagyon unatkozol, akkor tárgyilagosan elmagyarázod nekik, miben is tévednek. Ha így sem értenek a szóból, akkor ahogy már írtam, nem kell nekik válaszolni. Úgyis mindig azok akarnak kioktatni, akik a legnagyobb tévedésekben élnek, úgyhogy nem érik meg a rájuk pazarolt időt és energiát.
2018. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki volt az a szemétláda?
2018. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Ez nem kiéhezettség, csak kedvesség. Én fiúként szintén válaszolok mindenkinek, ha írnak ( mondjuk másik profilon, ami régebbi, még mielőtt valaki beszólna:D ).
2018. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a privátok felére egyáltalán nem is reagálok, főleg mert normális beszélgetés aligha bontakozhatna ki abból, hogy "úgy megkúrnálak, hogy agyrázkódást kapnál az ágytámlától". 10 embert már le is tiltottam. Ha kioktatást kapok malackodás nélkül/helyett, az még a jobbik eset, ha pedig nem érzek semmiféle hátsó szándékot az üzenet mögött, az egyenesen fehér holló kategória. Szerintem ilyesmin ne húzd fel magad, és ne is agyalj mások idiótaságán, egyszerűen csak ignorálni kell őket.
2018. júl. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!