Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti soha nem gondolkoztatok el...

Ti soha nem gondolkoztatok el azon hogy kik irnak választ a kerdeseitekre? Lehetne ebbol baratsag? Találkoztatok mar e valaha az utcan? - de nem tudjak tok. Mert ez egy anonim oldal. Hogy nez ki a masik ember?

Figyelt kérdés
Engem tokre erdekelene :D

2018. júl. 6. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
néha azt gondolom én vagyok az egyetlen ember gyakorin mindenki más ugyanaz az ember.
2018. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Engem is.

Egyszer úgy leülnék személyesen beszélgetni azokkal az emberekkel, akik párkapcsolati/házassági témáknál lazán odavágják, hogy: dobd ki, szakíts.

10-ből 8 ember nem ezt teszi, hanem küzd és marad, mert szereti a másikat.

És ha a válaszoló lenne hasonló szituban, ő sem szakítana.

Itt mindenki azt éli ki, amit a saját életében nem tudott vagy nem mert megtenni. Rávetíti másra, azt hiszi olyan könnyű. Pedig nem az.

Ha könnyű lenne akkor nem lennének rossz kapcsolatok és felbomlott házasságok, mindenki racionális érvek alapján választana párt. Holott ez épp az ellenkezőjéről szól.

2018. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Korábban azt hittem, hogy itt csak perverz öregurak, meg unatkozó tinilánykák vannak...


De nem. Ennél jóval nagyobb a szórás. Azt már megtapasztaltam. Gyakorizik a szomszéd, gyakorizik a közértben az eladónő, gyakorizik a főnök, gyakorizik az unatkozó nyolcadikos fiú a földrajzórán... Felteszi kérdését a kidobott barátnő, hogy miért volt ilyen szemét vele a pasija, majd érkezik egy anonim válasz a pasijától, hogy "lépj túl rajta, aki ilyet tesz, az nem érdemel meg téged"... És ettől szép ez az oldal.


Én kötöttem már barátságot itt az oldalon, és sokkal erősebb és igazabb barátság volt ez, mint azelőtt bárkivel. Csak aztán én is a példámban szereplő csaj sorsára jutottam... :)

2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Volt már rá példa, hogy összebarátkoztam innen valakivel,

és néha tökre véletlenül összefutottam vele villamoson vagy metrón. Ilyenkor mindig eszembe jutott, hogy milyen kicsi a világ, ha nem találkozunk élőben soha, akkor simán elmennék olyan ember mellett akivel váltottam itt pár privátot vagy válaszoltam a kérdéseire.

2018. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én pár évvel ezelőtt összebarátkoztam itt egy sráccal. Neki sem voltak barátai és nekem sem. Nagyon maga alatt volt, mondhatni én rángattam ki a gödörből. Megszámolni nem tudom hány órán keresztül öntöttem belé a lelket és beszéltem le az öngyilkosságról. Két év alatt a legjobb barátom lett, találkoztunk is együtt szilvesztereztünk, szülinapoztunk stb. , aztán egyszer mondta, hogy tetszik neki egy lány a városából. Bátorítottam, hogy lépjen és sikerült neki :) Lett barátnője, amit nekem újságolt el először. Nagyon örültem neki, mert igazán megérdemelte a bolodgságot. De utána már nem akart velem találkozni, beszélgetni... Mikor rákérdeztem miért, azt mondta, hogy a barátnője féltékeny (nem tudom miért, hisz nekem is volt párom akkor). Ekkor kiléptem teljesen az életéből, megszakítottam vele minden kapcsolatot. Nagyon hiányzik a társasága, mert nekem ő volt az egyetlen barátom, mondhatni lelkitársam, mert tényleg egy rugóra járt az agyunk. Néha rákeresek facebookon, hogy mi van vele, és múltkor láttam, hogy eljegyezte a barátnőjét :) Remélem boldogok.
2018. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1, Igen, soktam ezen gondolkodni, érdekes eredmény lenne szerintem;

2, Részmről sajna nem, mert az eddigi kísérleteket rendre elbaltáztam;

3, Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem. Érdekelne a dolog:).

4, Elkpzelés néha van, de a valóság rendszerint más:(.

2018. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megismernem 1-2 olyan embert innen akivel mai napig tartjuk a kapcsolatot.. személyesen is:D

Pedig van akivel elég nagy a távolság,de számomra ez se volt akadály sose.

Úgyhogy mindenképp érdemes megpróbálni.

25/l

2018. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Itt ismertem meg a legjobb barátnőmet ennek hála! :) (Már vagy 4 éve)
2018. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pàr évvel ezelőrt kiírtam ide egy kérdést, a vàlaszadó életem első pasija lett.

Bánom azt a sràcot, mert egy idióta vadbarom volt, de vele tapasztaltam meg sok mindent, amit már a mostani kapcsolatomban nem kellett(Màsodik partnerem). Szóval köszönhetek is valamit a Gyk-nak meg nem is. Ha nem jövök össze a vàlaszadóval, akkor másik iskolában vizsgàztam volna, lehet hogy ezt nem akarta a sors? Ki tudja.

2019. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!