Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-24 éves fiúk, mi a vélemény...

18-24 éves fiúk, mi a véleményetek a hastáncról?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!:)

2018. júl. 6. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem próbáltam, de nem is tervezem.

24/F

2018. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

😅

Nem kipróbálás céljából, hanem látványra milyen/hogy tetszik😀

2018. júl. 6. 14:21
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Haverom barátnője hastáncos. Információim szerint eme képesség miatt csodákat tud művelni az ágyban :D
2018. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem a hastánc a szexi önmagában, hanem a nő, aki csinálja (jobb esetben). Láttam nemrég egy förtelmes hastánc előadást, mindegyik hölgy teljesen szét volt folyva, arcukon nevetséges vakolat, előnytelen ruhák, rossz zeneválasztás stb. Na, ez nem szexi. Ha Shakira vagy, akkor szexi. :D Viszont ha szép vagy és emellé még ügyesen is csinálod az adott sportot, akkor minden szexi.
2018. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem érdekes, és nem csak a látvány miatt, hanem a kultúrális háttér miatt is.
2018. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok : nőtől függő. Van akinek jól" áll " és izgató.
2018. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Annyi biztos, hogy ez a fajta tánc nagyon megtanítja az embert, hogy hogyan kell bánni a saját testével.

2018. júl. 6. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Látványra, ha jó teste van a lánynak, és rendesen csinálja, akkor nagyon bejön. :)
2018. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem különösebben vonz, nem is igen tetszik

privát táncokat jobban szeretem nők részéről

2018. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

21 éves fiú vagyok. Nekem nem tetszik, sőt taszító, de nyílván ha olyan a nő, akkor lehet szép/szexi, de ugyan ezt elmondhatnám a boxolásról is :D


A boxolás sem kifejezetten szép ha egy nő csinálja és egyátalán nem izgató, de ha a megfelelő személy boxol talán pozitív lehet az esemény.


Azaz hastáncnál nem a tánc teszi nekem jóvá a dolgot, sőt még ront is rajta, de van olyan lány, akinek minden jól áll :D.

2018. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!