Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Török Ábel...

Ti mit gondoltok Török Ábel "influencer"-ről?

Figyelt kérdés
Én egész eddig rendes embernek néztem, viszont a hotel Wellamarin lejáratókampánya után nem tudok rá mit mondani.. eddig is ilyen bunkó és meggondolatlan volt, vagy csak én láttam sokkal másabbnak? Eddig nagyon szerettem a munkásságát, de most nagyot csalódtam benne. Ilyen embereket imád rengeteg gyerek?

2018. júl. 7. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
? ? ?
2018. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tudtam hogy ki, most már szánalmasnak tartom
2018. júl. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én már régebb óta furcsának tartottam, de most, ez után inkább már nem is mondok rá semmit. Szerintem ezek után csak a 9-11 éves nézőtábora marad, akik kicsit értelmesebbek, nem követnek olyan embert, aki rajtuk keresztül akar istent játszani.
2018. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%
Mar bocsanatot kert!!!
2018. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány videójába néztem csak bele korábban, de elég beképzelt hülye gyereknek tűnt, szóval ezzel a lejáratókampánnyal nem vagyok tisztában.
2018. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszett neki, hogy a szálloda pénzt kér azért, ha fel akar vinni pluszban "pár embert" a szobájába egy órára, ezért kijelentette, hogy a Wellamarin a legszarabb hotel, és ráuszította Instagram story-ban az összes követőjét, hogy kommenteljenek valami ocsmányságot a szálloda Instagram oldala alá. Olyan 1000-2000 rendkívül sértő komment érkezett random kiskorúaktól..
2018. júl. 8. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon gyerekes! És ebből is látszik, hogy túl sokat képzel magáról. Oké, hogy nem tetszik neki, de az uszítás gáz. Hitelrontásért vajon nem lehetett volna feljelenteni?! Megérdemelte volna!
2018. júl. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!