Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen furcsa, az...

Nektek milyen furcsa, az átlagostól merőben eltérő hobbijaitok vannak?

Figyelt kérdés
Különleges dolgokra gondolok, amiket csak ti, vagy csak nagyon kevés ember csinál, tehát nem a biciklizés meg a videojáték, de még csak nem is a hegymászás.

2018. júl. 9. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Elég szürke zóna úgyhogy nem merem leírni.
2018. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt veszem, hogy az ismerőseim legalább 90%-a (a szüleimet is beleértve) csak kényelmesen és legalább még egy ember társaságában utazik el bárhova, én meg egyedül is megyek bő 10 éve, ezt az átlagostól eltérőnek lehet tekinteni az én környezetemre vonatkoztatva, én menni akarok, de ha mindig másokra várnék, sehova nem jutottam volna el, ahova így eljutottam már, és óriási élményeket hagytam volna ki.
2018. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Folyton a szabadságot keresem. Mert rájöttem hogy például ha a társadalomból kivonulva élek, ahol nincs rezsi meg egyéb feladandó csekkek, meg nem vár a munkahely meg senki elvárásának nem kell megfelelnem és persze ennek ellenére mégsem élek a kőkorszakban, az maga a gazdagság és a földi paradicsom.

A környezetemben mindenki a pénzre hajt, én meg a szabadságra, hogy időmilliomos legyek illetve maradhassak. Nagy igazság volt apám egyik mondatában: Aki időt nyer, az csatát nyer. Ha szabad voltam, az mindig bőséget és gazdagságot is jelentett, automatikusan bevonzotta azt. De fordítva nem szokott teljesülni, vagyis ha bőséget teremtettem vagy ha azért hajtottam, az nem jelentette azt hogy szabad is voltam vagy hogy szabad is lettem.

2018. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Varjakat tanítok víz alatt úszni.
2018. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Regényt írok :)
2018. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kezes vagyok mégis bal kézzel maszturbálok.
2018. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maszturbálás a nap 24 órájában :D


Amúgy nálam is igaz, amit előttem írtak. Az ismerősök nagy része ha nem jön legalább 2-3-4 ember, akkor sehova nem indulnak el. Én simán kimegyek túrázni, utazni teljesen egyedül is.

2018. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hajdu Change válasza:
IKEA-s svéd zászlókat gyűjtök
2018. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!