Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a saját életem?

Hogyan kezdjem el a saját életem?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok egész idáig tanultam és nem régiben kiderült hogy csak kolonc vagyok a családomnak. Azonnal el akarok itthonról menni jó messzire dolgozni. Utána jártam és vannak olyan munka helyek ahol ingyen szállást adnak egy darabig. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? El akarom kezdeni az életem jó messzire a családomtól. Ebben az esetben szeretnék tanácsokat kérni hogy hogyan is csináljam.

2018. júl. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Kíváncsi vagyok az ilyen ingyen szállós munkákra :D :D


Keress egy komoly munkahelyet,vegyél ki egy albérletet és a többi jön magától. Kialakul. Erre recept nincs.


Mi a végzettséged?

2018. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az olyan hogy 1-2 hónapig biztosítják a szállást és utána már magad fizeted.


Logisztika

2018. júl. 9. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgozz, pár hónapig spórolj, aztán menj albérletbe.
2018. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkásszálló nem nagy öröm, se idegenekkel egy szobában lakni. Ha teheted, keress albérletet.


Ettől függetlenül, tanulj meg mosógépet használni, mosogatni, és legalább picit főzni. Ezek nem ártanak az önálló élethez.

2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Logisztikával a Lidlben jól keresnél,párom is ott van és 300000Ft alatt nem keres!
2018. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!