Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy mellű lányok, titeket...

Nagy mellű lányok, titeket zavar ha bámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit tesztek?

2018. júl. 10. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar. Én is megnézem a nagymellű férfiakat.
2018. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha valakit zavar, hogy megnézik az ne rakja ki a melleit ...
2018. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
És ha vkinek akkora h takarni se tudja? :@
2018. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagy melleim vannak. És hiába takarom akkor is megnéznek. Mást nem tudtam tenni csak tűrni. Utána fogtam és levágattam a hajamat rövidre (állig érő bob frizurára). Azóta nem néznek meg az utcán :)
2018. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Zavar, de próbálok nem foglalkozni vele. Aki beszól vagy feltűnően megbámul az a saját szegènységi bizonyítványát írja alá.Én sem járok kihívó ruhákban, szóval nem hívom fel a figyelmet direkt, általában ignorálom a parasztokat
2018. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavar - illetve ha vki egy pillanatra rámpillant, nem, de a kocsányon lógó szemmel való állati bámulás igen, akkor egy darab húsnak érzem magam. És nem, nem szoktam kipakolni, be bizonyos méret felett garbóban is elég egyértelmű, mi van a textil alatt.
2018. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindenkit zavar a bámulás attól függetlenül, hogy mivel "érdemelte ki". Senki sem azért megy az utcára, hogy kiállítási tárgyként vagy állatkerti állatként kezeljék.
2018. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is nagy a mellem,nem hordok kivágott felsőket,mégis bámulnak. Nagyon zavar. Mit tehetnék?
2018. júl. 10. 17:52
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Én sem hordok semmilyen szűk, kivágott ruhát. Régen nagyon zavart, szégyeltem is. Volt, hogy lefogytam, hátha kisebb lesz, de arányokban akkor is nagy volt.

Most már 36 éves vagyok, szerencsére már nem bámulnak meg csak néha, viszont most meg hátfájásaim vannak. Ha lesz rá lehetőségem megműtettem.

2018. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, zavaró (nem pakolom ki). Nem az a futó pillantás, az tudom, hogy a férfiaknál természetes, hanem amikor hosszan, feltűnően bámulnak, esetleg még oda is ciccegnek, egyszóval bunkó lőcsök, na az nagyon kellemetlen.
2018. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!