Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyed felhasználók ezen az...

Egyed felhasználók ezen az oldalon ha kapnak egy piros kezet miért lesz rögtön dühös/ideges? És miért szoktak idegesítően írni, hogy milyen a helyesírásod?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

A helyesírás engem is idegesít, de én nem szólok semmit, annak nem látom értelmét.

A piros kézre tényleg eszméletlen rosszul reagálnak néha. Úgy a szívükre veszik, mintha minimum az anyjukat szidnád :D Tettem fel egy kérdést, az egyik választ lepontozták, amíg én zöldet nyomtam, de a válaszoló azonnal kifakadt egy újabb válaszban. Ez egy anonim oldal, mindenkinek más a véleménye, nem értem hogy lehet megsértődni pontozásokon és válaszokon, amiket névtelen, arctalan idegenek írnak, névtelen, arctalan idegeneknek. Mert néha a kérdező is olyan hisztit tud leverni egy neki nem tetsző válasz miatt, hogy csak füstöl a billentyűzete.

2018. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyelvtannáciskodni tényleg csak indokolt esetben szoktam, ha már majdnem olvashatatlan az írása annyira igénytelen.

Ami a piros kezet illeti, én kicsit érzékeny vagyok rá, nekem minden alkalommal mikor le vagyok pontozva az olyan hatással van rám mintha élőben mondanám a szövegem erre rám hurrognak hogy "kussoljmá'"(különösen szubjektív kérdéseknél), tudom hogy nem kellene így kezelni, de engem picit zavarni szokott :(

Ez van, bár külön válaszban azért nem szoktam hisztizni hogy "miért pontoztatok le" mert tudom hogy úgyis csak azt is lepontoznák :D

2018. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a piros kezek akkor bosszantanak, amikor sorozatosan vannak lehúzva az egyébként korrekt válaszok.
2018. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor adok piros kezet, ha hatalmas baromságot írt, ha nem tudta értelmezni azt, amit írtam (pedig szerintem mindig érthetően és világosan fogalmazok) vagy olvashatatlan az egész. A helyesírást nem szoktam firtatni azonnal, de ha már a harmadik hozzászólásában is ordítanak a helyesírási hibák, akkor teszek egy finom megjegyzést, hátha kapcsol, de az esetek többségében ez nem történik meg. De a kedvencem az, amikor valaki úgy kérdez, hogy nincs se egy ékezet, se egy vessző, se egy pont a kérdésében, aztán amikor udvariasan megkérdezem, hogy le tudná-e írni még egyszer, mert nem értem, akkor azonnal 0%-os leszek, mert mi az, hogy nem értem, amit ír? Ebben az esetben mindig jelentem a kérdést, hogy értelmezhetetlen, és inkább keresek valami mást, mert csak felhúzza az agyam.
2018. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon irritál az, ha vki helytelenül ír, de csak akkor szólok be, ha mellette a posztjának az az értelme, hogy ő mennyire okos, értelmes, tanult és/vagy tökéletes ember, Szóval az ilyen "Hol vannak az okos pasik? Mivel én is inteligens vagyok, ijet keresek"-jellegű kérdéseknél. Vagy a "ne szójjá be, éreteb vagyok mintte, okossab is"-jellegűeknél.


Piros kéz engem most már nem idegesít fel. Az elején, amikor még azt hittem, mindenki tényleg a szabályzatnak megfelelően használja, igen. Főleg akkor, amikor tényeken alapuló válaszomat pontozzák le frusztrált egyedek, mert nekik nem tetszik. Pl. hogy a bróságon válópernél azt nem fogják figyelembe venni vagyonmegosztáskor, hogy a férj megcsalta a feleségét egy ribivel. És kapom a pirosat, mert "de hát az igazságtalaaaan, fujfuj". Ma már ezeken röhögök.

2018. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!