Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerencsétlen, mindig balszerencsés ember vagyok, nem ér semmit az életem, lehet ez ellen tenni valamit?

Úgy érzem, semmi értelme nincsen az életemnek. Lassan 30 éves leszek, nem értem el semmit munka téren (rossz is vagyok a szakmámban, lehet pályát is kéne módosítanom, az, hogy mi a szakmám most nem lényeg) sivár, ingerszegény az életem, nem járunk sehova a párommal, mint két nyugdíjas. Úgy érzem már egy ideje, hogy lelkileg is lehúzzuk csak egymást, mert nagyon átvesszük a másik rossz hangulatát, és ha egyikünk maga alatt van, a másikunk is így érzi magát miatta.

Bulizni járnék, mert fiatalabb koromban szerencsétlen kis nyamvadék voltam és nem éltem ki magamat, lassan időszerű a gyerek és úgy érzem, azzal vége lenne az életünknek.

A szerencsétlenség meg csak hab a tortán. Kis koromtól kezdve ilyen balszerencsés vagyok, mindig történik velem valami rossz, nem sikerülnek a dolgaim, legtöbbször rosszkor vagyok rossz helyen és mindent elszúrok, a lehetőségeket mindig későn veszem észre és mindent elszalasztok. Mindig is úgy éreztem, valamilyen rossz csillagzat alatt születtem.

Egyszóval lelkileg gödörben vagyok, megbeszéltem magammal, hogy nem fog egyszer csak csoda történni amitől jobb lesz, úgyhogy összeszorított fogakkal csinálom a mindennapokat, de kezd elegem lenni belőle így.

Hogy lehet ebből a helyzetből kijönni? És azzal, hogy balszerencsés vagyok lehet valamit kezdeni?

(Vallással légyszi ne traktáljatok, nem vagyok vallásos és nem szeretem a rábeszélést!)

2018. júl. 11. 11:08  Privát üzenet  

A válaszok
Én 23 éves vagyok és úgy érzem nincs elég időm megvalósítani,amit szeretnék,mert mindig közbejön valami szemétség. Ráadásul még szűz vagyok és nem tudok majd eleget szexelni,kivéve,ha többet élek az átlagnál.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. júl. 11. 11:17 Privát üzenet

Nincs olyan, hogy balszerencsés valaki, mert sajnos annak született és ez történik vele. Az életed ura, és nem elszenvedője vagy, ez csak hozzáállás kérdése.

Még 30 sem vagy, itt nincs kapuzárás. Egyszerűen utálod a munkád, a kapcsolatodban is nyüglődsz és unatkozol.

Mindezen csak te tudsz változtatni.A lustaság legyűrésével, a felkészültséggel, célok megfogalmazásával.

Céltalan hajósnak egyik szél sem megfelelő.

Élj úgy, hogy készen állj a szerencsére! A szerencse ugyanis az, amikor a lehetőség ÉS a felkészültség találkozik.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. júl. 11. 11:24 Privát üzenet
2-es vagyok: egy boldog és jó kapcsolat onnan ismerszik meg, hogy felemelitek egymást. Ha ez nincs ...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. júl. 11. 11:25 Privát üzenet
menj el egy táborba segítőnek ahol értelmi fogyatékosok és mozgássérültek táboroznak. utána gondolkodjál el mennyire is vagy te szerencsétlen.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. júl. 11. 11:26 Privát üzenet
Nemed ? Pontos születési idő ?

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. júl. 11. 11:38 Privát üzenet

Az oké, h lehúzzátok egymás hangulatát a pároddal, de ettől függetlenül örülsz,hogy ő van neked? Szerinted mi lenne, ha szakítanátok? Felszabadultabb lennél?

A leírásod alapján be vagy ragadva egy helyzetbe, és nem mersz lépni, pedig csak rajtad áll.

Én is hajlamos vagyok azt gondolni, hogy rossz a karmám, mert nekem se jön össze semmi. Mióta leérettségiztem, szenvedek az álláskereséssel, már nyolc éve. Ez alatt azt érzem, hogy vagy társaság miatt vagy inkorrekt feltételek miatt viszonylag sűrűn váltom a munkahelyeim. Nem találok egy biztos pontot, nem tudom, hogyan jussak előrébb, csak a szerencsében reménykedem, hogy nem sokára találok egy munkahelyet, ahonnan nem akarok egy darabig dobbantani.

Annyi jó van legalább, hogy kitaláltam egy célt magamnak, csak a munkatéma miatt nehezen tudok rákoncentrálni.

Szerencsére én ki tudtam lépni egy olyan kapcsolatból, amiben megrekedve éreztem magam. Sok mindenen tud változtatni, ha az ember maga mögött hagy egy semerre nem tartó kapcsit.

Plusz mantrázom magamnak, hogy szabad vagyok, csak bátornak kell lennem a változtatáshoz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. júl. 11. 13:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon sok minden, ahogy írtam is kimaradt a fiatalságomból. Szerencsétlen nyamvadék voltam. Ezek most elkezdtek hiányozni és amennyit még lehet, bepótolnék belőlük.

A páromat nagyon szeretem, de nagyon empatikusak vagyunk mindketten és átvesszük egymás hangulatát. Biztos vagyok benne, hogy ez az oka, egyébként nem szándékosan húz le. Mindenben támogatja az elképzeléseimet és örül a sikereimnek, és ez fordítva is így van. Nem tudnám mással elképzelni magamat. De irigylem a "power couple" típusú párokat, mindkettőnknek, és a közös kis "szekerünknek" is jót tenne, ha ahhoz közelítenénk.

# 7/8Időpont 2018. júl. 11. 13:49 Privát üzenet
Öngyilkosság?

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2019. dec. 5. 14:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A rossz szomszéd ellen mit lehet tenni?
Mit lehetne tenni ez ellen?
Mi az oka, hogy a neten engem egy csomó ember bánt, meg lehülyéz, de ha kihívom őket hogy áőlljunk ki egymás ellen egy játékba, hirtelen eltűnnek?
Hogyan kell erőszakosan fellépni másik ember ellen?
Mi a leghatásosabb a perverzek ellen?
Valamikor láttam valahol egy olyan cikket ahol egy ember átvállalta a sampon vagy állatkísérlet fájdalmát, hogy tüntessen a állatkísérletek ellen, meg tudnátok mondani mi is volt az pontosan?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!