Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha bekövetett...

Mi van akkor, ha bekövetett Instán a kedvenc bandám?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ilyenkor most mit kell csinálni? Ez egy nagyon hülye kérdés tudom, de teljesen le vagyok sokkolva és... ah :’D

2018. júl. 11. 22:10
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Nem személy szerint követtek be. Lehet venni ilyet reklám gyanánt.
2018. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, engem is bekövettek sokan, ahogy visszaköveted őket kikövetnek egy pár nap múlva.
2018. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször azért tesznek ilyet, hogy követőket gyűjtsenek, ez az átverés része, mivel kb 1 hét múlva tuti leállítják a követésedet. :/ Persze, lehet az is, hogy örülnek neked, mert lelkesen likeolod a képeiket meg szépeket írsz nekik, olyan is van, remélem az utóbbi. ;)
2018. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem hivatalos oldal, vagy csak reklám gyanánt követtek be.
2018. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldj nekik pucér fotókat
2018. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de próbálj meg nem örülni. Ahogy írták már előttem, nagyon sokan követőszerzés miatt jelölnek be random embereket, aztán ki is követik őket - vagy manuálisan, vagy bot program segítségével. Ha ott vannak a követőid között még hónapok múlva is, akkor lehet örülni ;)



Ettől függetlenül te ismered a kedvenc bandádat, meg hogy mit raktál le az asztalra instán. Nekem egy egész tisztességes fotós oldalam van, akad is a követőim között néhány zenész.

2018. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
melyik ez a banda, ha szabad kerdezni?:3
2018. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OneRepublic
2018. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fecske Fanni válasza:
Legyél happy!
2018. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!