Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a József és...

Mi a véleményetek a József és a János nevekről? Jó becenevek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszenek, szerintem megnehezítik a kapcsolatteremtést is. Ha teljes nevet mondok, akkor szerintem túl komoly mindkettő. Becézés meg nincs túl jó.

2018. júl. 16. 23:36
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
75%
A barátom jános. Jani, János, ha rossz, akkor Janikának hívom. Van egy barátja, aki pedig Jamcsának.
2018. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. A Jani egész jó. Józseffel mi a helyzet?
2018. júl. 16. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

nem rosszak

Józsefre: Jocó, Joci, Józsi, Jóska

János: Jani

nekem tetszenek.

2018. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem/kor? Ezt kihagytam bocsi
2018. júl. 16. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tetszettek sosem ezek a férfinevek, bár volt egy János, akivel ismerkedtem. Nem sokszor szólítottam a nevén.
2018. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban mind a két név előfordul. Nem adnám a gyerekemnek, de bajom sincs velük. József;Jocó, Józsi

János;Jani, jancsi,

2018. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs bajom vele. A gyerekemnek nem adnám. József becézése: Jozsó, Józsi, Jósika, Jóska, Joci, Jocika, Jocó, Dodi, Dodó, Dodika
2018. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
És a János becézése: Jánoska, Jani, Janika, Jancsi, Jancsó, Janó, Janóka, Janesz, Janek
2018. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem tetszenek,szintén nem adnám őket a gyerekemnek,de amúgy elsősorban nem a nevük alapján ítélem meg az embereket(bár a József nagyon ellenszenves,mivel ismerek egy ilyne nevű nagyon rossz emberet).


Jánosra fiatalabb korban jó becenév a Jancsi, Jankó,Janó, idősebb korban Jani.


Józsefre a Jocit tudom elképzelni, a Józsitól kiráz a hideg(a fent említett rossz ember miatt).


21/L

2018. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jozsó, Janesz:)
2018. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!