Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban szeretem a "virtuális...

Jobban szeretem a "virtuális életem" mint a való életet, van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Igazából az történt, hogy találtam egy alkalmazást (Episode) es nagyon szeretem, alig várom hogy azzal töltsem el az időmet, és mikor nem azzal foglalkozom, szinte szomorú vagyok, és rájövök hogy az életem nem jó... Az alkalmazásban minden tökéletes, és szinte a szivemen viselem a történteket, sírok ha rossz vagy szomorú dolog történik, és ugrálok örömömben a jó dolgoknak... Csak szeretném ha a való életem izgalmasabb lenne mint a virtuális... Mit tegyek, hogy megoldódjon ez a problémám? Szeretném ha nem várnám annyira hogy olvashassam a történeteket, hanem azt várnám hogy reggel felkeljek és tegyek valami rendkívülit... De nem tudom hogy vegyem rá magam. Köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 16. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal én is játszottam, csak kb. már minden jó sztorit elolvastam, így töröltem. :\

Értem mire gondolsz, ott sokkal jobb, hogy ugye olyanra formálod a karaktered külsőre amilyenre akarod stb. Igazából a legjobb, ha törlöd, hogyha ennyire rossznak érzed az életed miatta. Nem tudom hány éves vagy stb. de talán te is próbálj hasonló szituációkat teremteni, menj el ide-oda, szerezz új barátokat stb. :)

2018. júl. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de nem hiszem hogy segítene ha törölném, ugyanígy csak arra gondolnék, lehet hogy amik most számomra jó történetek befejezem és majd akkor letörlöm...

Vannak barátaim, nem azzal van a gond, de köszi a választ!

2018. júl. 17. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, mert nem bírom az embereekt, így ebbe menekülök, de nem jó. Próbálj ki minél több dolgot az éeltben valójában és kiedrül a végén, miben is vagy jó.
2018. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a függőség.
2018. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!