Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon vonzodom egy olasz...

Nagyon vonzodom egy olasz ferfihoz?

Figyelt kérdés

Kint nyaraltunk Olaszorszagban 1 honapja es azota beszelunk korulbelul folyamatosan.

Az a baj,hogy nagyon nagy a korkulonbseg koztunk. 20 ev..

Viszont annyira megtalaltuk a kozos hangot egymassal,hogy az hihetetlen.

Tudom kulso szemmel felszinesnek es komolytalannak tunik ez az egesz,de en erzem,hogy nem az.

Szeretne talalkozni velem a jovo honapban. Ti mit tennetek?

Csak angolul tudunk beszelni mert o nem beszel magyarul,en pedig ugye olaszul nem.

A tavolsag annyira nem veszes egyebkent mert repulovel 1,5 oranyira lakik csak Budapesttol az pedig nem tavolsag.

Szerintetek? Ti mit tennetek?


22


2018. júl. 17. 21:52
 1/5 anonim válasza:
25%
Én rühellem az olasz népet, így semmit.
2018. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
ott veszett el az egész mikor leírtad hogy húsz évvel idősebb. így már semmit, mert igen, komolytalan az egész. undorító mennyi vén fsz hajt mostanában a fiatal pnákra.. azzal nincs semmi gond hogy külföldi, az én párom is az, én meg a magyar népet rühellem. de mondjatok már le erről a vén szottyadt zacsi kergetésről lányok, nagyon szánalmas.. az apakomlexus kezelhető.
2018. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolytalannak tűnik ugyan is idősebb te meg fiatal pipike vagy nyilván jól esik neki hogy egy fiatal lány szeretne vele lenni. Ezt te tudod te érzed.

Ha jó lenne neked találkozz vele de ne éld bele magad csak még józan ésszel élvezd a pillanatot,és ismerkedj meg vele.

Nehéz kérdés ez a korkülönbség.sajna.

Ismerkedésből nem lehet baj, de ha túlzottan is beleszerelmesedsz ő meg nem gondolja komolyan veled akkor nagy lesz a pofára esés neked. Csak józan ésszel csináld és akkor nem fogsz sérülni.

2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talizz vele ha eljön Budapestre aztán alakul.
2018. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te biztos vagy benne, hogy nem felszínes és komolytalan az egész(mert "külső szemmel" valóban annak tűnik), akkor haajrá...végülis a te életed.
2018. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!