Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jött a Daddy becézés a...

Hogy jött a Daddy becézés a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító.

2018. júl. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jelentősen idősebb férfire utal, másrészt vagyonos aki eltartja a párját. (mint apa a gyerekét)
2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A DDLG (daddy dom - little girl) típusú BDSM-be tartozó szexuális parafíliából jön a kifejezés, ott az apukát játszó domináns fél megszólítása. Emellett a sugar daddy-féle (gazdag férfi tartja el a fiatal lányt egy kis szexuális szolgáltatásért cserébe) eltartásból szintén a lányt eltartó férfi fél beceneve a "daddy".


Majd ezek szépen beszivárogtak a fenti szubkultúrákból a közbeszédbe is, és felkapták.

2018. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Elég szomorú, hogy sokaknak nem felel meg az anyanyelvük!!! Nagy itt (is) a bunkóság!!!
2018. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem onnan, hogy amikor egy család beszélget, az anya nem azt mondja a gyerekének, hogy kérdezd meg Bélát,hanem azt, hogy kérdezd meg Apát, és nyilván a férjére gondol. Később a párkapcsolatban élők elkezdték ezt gyerek nélkül utánozni, hiszen ez egy bensőségesebb megszólítás. Utána pedig apakomplexusos probléma.
2018. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát van a sugardaddy; ha innen jött akkor undi tényleg; meg van , hogy a gyerek ott az anya előtt apázza a az apját, és akkor az anya is már vicceskedésből hívja úgy az apát, már nem is csak a gyerek előtt , hanem vicceskedik máskor is. A másik meg hát szokták valamiért anyának meg apának, anyácskának-apácskának hívni egymást a házastársak, lehet, hogy gyerek nélkül is, azt nem tudom, hogy gyerek nélkül szokták -e ; de már úgy megszokták így egyszerűen van anya+apa is a családokban; de szerintem ez olyan helyeken lehet jellemző, ahol már van gyerek, és akkor pl van olyan, hogy zenészek is pl amikor elmegy a zenész kisfia a főpróbára, és kiabálja, hogy "Apa-apa!" -vagy valami - akkor egy idő után poénból lehet, hogy a zenésztársak is el kezdik apázni a társukat:)
2018. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!