Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mar nem igazan...

Mit tegyek ha mar nem igazan erzem ugy, hogy elni szeretnek?

Figyelt kérdés

Kivulrol semmi nem latszik rajtam,maximum a kozeli ismeroseim latjak,hogy meghiztam sz**r a kedvem,sirhatnekom van,ingerult vagyok es idegesit mindenki. Semmihez nincs kedvem.

En annyira mem birom mar ezt. Felek,hogy elpattan egyszer az agyam es befejezem.

Depressziom van allitolag de nagyon felek a gyogyszertol,hogy csak rosszabb lesz.

Egyszeruen gyulolom az eletem es magamat is ahogy viselkedek.

Nem tudok beilleszkedni sehova.

Epp dolgozom most de azon gondolkodom, lehet eleg volt ennyi nekem ebbol az eletbol. Lelkileg nem birom magam elviselni,es hogy eljek ugy eveket,hogy utalom aki vagyok?

Valaki tudna mondani olyat ami nem a szokasos sablon “majd rendbejon minden” duma?

Senkivel nem tudom megbeszelni. Baratomat nem akarom lerangatni.


22/L


2018. júl. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én is néha így vagyok, nem tudok mit csinálni megvárom míg elmúlik
2018. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nekem nem mulik. Egyre rosszabb az egesz.

Mintha belennek zarva az agyamba.

2018. júl. 20. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
de el fog múlni tereld a figyelmedet másra próbálj meg jó dolgokra gondolni
2018. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a célok segítettek nagyon sokat, a motiváció hatalmas erőt tud adni.


L/20

2018. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek mar.
2018. júl. 20. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kemény és igazságtalan sokszor az élet, de kitartónak kell lenni.


Én alig másfél év alatt a jószívűsgem és az emberekbe vetett bizalmam miatt szinte majdnem mindenemet elbuktam, az idegösszeroppanás szélére kerültem, földönfutó lettem, nagyon sok embernek segítettem, de az élet felpofozott. Olyan mélyre kerültem, hogy ott már sokan feladták volna, de én valami eszeveszettül nagy küzdő vagyok, a legmélyebb gödörben is összeszorítom az öklöm és talpra állok, most szó szerint a nulláról, a semmiből, az motivál, hogy helyrehozzam a dolgokat és nemes bosszút álljak azokon, akik tönkretettek. Ne adj fel semmit, akarj küzdeni, ha nincs célod még, akkor előb utóbb meg fog találni, csak légy éber. Sok sikert a talpraálláshoz!

2018. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Akkor legyenek újabb és újabb céljaid, mi más tartana életben? Ne a múlton rágódj, hanem nézz előre és közben éld meg a jelent.

2018. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!