Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírhatok valakire Facebookon...

Ráírhatok valakire Facebookon aki tetszik, teljesen jelentéktelen indokból? 😄

Figyelt kérdés
Mintha bántanak engem, hogy elrontottam valamit a gépen melóba, és hogy nagyon sajnálom. Nyilván gyenge kifogás, de .. ?

2018. júl. 20. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Csinálj amit akarsz.
2018. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez bunkó válasz volt.
2018. júl. 20. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írod az igazat? Sokkal jobb az őszinte, egyenes indok, mint valami hülyeség. Nem fog komolyan venni.
2018. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem êrteni fogja. Az igazat nem merem még.
2018. júl. 20. 18:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy ő is biszex- e, és nem akarom megbántani, hogy azt feltételezem róla hogy az. 😔 Nem tudom, mi lenne jobb.. Akár írhatnám hogy tetszik? Nem bántam meg vele?
2018. júl. 20. 18:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem bánt meg, ha valakinek megtetszik és ezt egyenes, őszintén közlik vele. Ne legyél gyáva és ne félj a jó dolgoktól.
2018. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Felőlem ráírhatsz, de aztán fogadd el azt az eshetôséget is, ha annak a valakinek netán nem vagy az esete.....


Amúgy elég értelmetlen ilyen indokokkal ráírni, inkább csak ismerkedj, aztán hamar elválik, hogy ő akar-e veled vagy sem.

Azt hiszed, hogy ha ilyenekkel indítod a beszélgetést, akkor majd megakar ismerni?

Ha nem jössz be neki, akkor csak annyit érsz el a beszélgetéssel, hogy megbeszéli veled a problémát, aztán tovább áll.

2018. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Inkább barátkozni próbálj, vagy közös program, hogy kisüsd, vajon vevő e.
2018. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7 én már nem hiszek semmit, nem érdekel semmi. Nem hiszek, nem remélem, nem vágyakozok. Ok,így már jobban tetszik, ugye? Élő halottnak tekintem magam mostantól. Sz@rok mindenre.
2018. júl. 21. 07:49
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
9. Ha ilyen sértődékeny vagy ne is terhelj senkit magaddal...
2018. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!