Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen szakállról?

Figyelt kérdés

Jelenleg ennél egy kicsivel hoszabb van

[link]


de hasonló erősségű és kinézetű.


Nagyából ilyenre szeretném növetszteni:

[link]


Nem tökéletes, de jó genetikám van a szakállnövesztéshez, szóval elvileg lehetséges számomra.


Nyílván modelleken nagyon jól áll, de mire gondoltok, amikor megláttok egy hasonló hosszúságú ápolt szakállat?


Milyen nehatív sztereitípiák vannak? Esetleg hipszternek néznétek?


Multiknál programozók esetén vagy más irodai munka esetén mennyire néznek ki? Lehet bármilyen bajom belőle? Kevesebb lehetőség?


(Persze az ápolt ha és szakáll alap dolog. Nem azért növesztem, hogy összevissza álljon és többnapos ételdarabokat találjak benne időnkét :) )



2018. júl. 20. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy időben ilyen szakállam és programozó vagyok. Senki nem nézett ki. Inkább vicceskedtek, hogy viking vagyok. Ami nekem bók is volt, mivel bírom a vikinget :D
2018. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszik, de én nem is néznék rád rossz szemmel.
2018. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor meg látok egy hasonlót irigy leszek mert az övé normálisan nől xd


Egyébként nem kell vele foglalkozni hogy ki mit gondol. Az a lényeg hogy neked jó legyen.

2018. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Tele van a munkahelyem ilyen szakállas csávókkal, és elég jó csajokkal járnak, szóval nem hiszem, hogy hátrányod származna belőle bárhol is. Részemről gusztustalannak tartom, és alig várom, hogy elmúljon ez a hülye szakálldivat...
2018. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem a férfiaknál a frissen borotvált babapopsi arcnál nem kell megnyerőbb, ez van. :)

Amit gondolok az ilyen szakállról vagy viselőjéről, hogy stílusos, egyedi, önkifejező, és hogy remélem, hogy a barátom nem növeszt soha ilyet, mert tényleg nem szeretem annyira. 😄

21L

2018. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kimondottan jó. Végre férfias divat van, nem homárparti.
2018. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze, nekem tetszik és csak az számít, csak kíváncsi vagyok hogy a többiek mit gondolnak róla :D Én növesztem, szóval én egy kicsi elfogult vagyok a témában.


Amúgy aki azt írja, hogy gusztustalannak tartja, az leírná pontosan, hogy mért?


Igaz nekem még nem nagy, rettenetesen nagy, de minden reggel megmosom, beszárítom és jóminőségű szakállolajat kenek bele, amiből egésznak illatos és jó állaga van.

2018. júl. 20. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam , hogy gusztustalan. Valószínűleg abból adódik, hogy egész életemben ilyen szakállt max Kossuth Lajoson láttam a történelemkönyvben, és kiborítóan bácsisnak érzem, és nem tudok hozzá szexuális vágyat kapcsolni az istennek se. A sima, 1-2 centis szakáll az tetszik nekem is, de ez a lengedező, hát ez valami óborzalom.
2018. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik. Mondjuk nekem fétisem a hosszú haj, főleg a raszta. Szóval ha már a haja nem hosszú, legalább a szakálla legyen az! 😁
2018. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik. De mostanában nagy divat, minden második férfi szakállal (vagy valami szakáll kezdeménnyel) mászkál, függetlenül attól, hogy jól áll-e neki.

Nem kapcsolok hozzá semmi negatív tulajdonságot.

Egyszerűen csak nem vonzó számomra. Nekem a teljesen sima arc a vonzó. Már csak azért is, mert szeretem látni az arcot, nem szeretem, ha félig el van takarva.

2018. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!