Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném megbosszulni hogy...

Szeretném megbosszulni hogy interneten trollkodnak velem kamuprofilról hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tudom ki/kik csinálják ezt velem. Marhára nem akarom hogy szárazon elvigye ötleteket kérek hogy csesszek ki vele.

#internet #profil #kitolás #kamuemailekről
2018. júl. 21. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bosszulkodj, annak sosincs (jó) vége. Inkább hagyd figyelmen kívül.
2018. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Inkább jelentsd fel őket a rendőrségen. Ez elég jó bosszú lenne!
2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tavasz óta írja a förmedvényeit. Tudom hogy kiknek köszönhetem ezt és nagyon megalázó dolgokat. Nem érdekel mi okos meg mi nem legszívesebben érzéstelenítés nélkül vágnám ki a golyóit. Úgyhogy de kifogok vele nem gyengén tolni.
2018. júl. 21. 14:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd a rendőrség elveszi a kedvét. Az oda-vissza való arcoskodás csak vég nélküli háborút eredményez, amiben ugyanúgy te is tönkremész. Legyen több eszed, hogy felülkerekedsz a trollokon. Ugyanis őket az élteti hogy reagálnak rájuk, és elérik a céljukat amivel idegesíthetnek. Ignorálod = a troll nem tud mit csinálni a helyzettel, majd megunja.
2018. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 he84 ***** válasza:
A bosszú eléggé rossz dolog és nem lesz tőle semmi se jobb! Ráadásásul ha kiderül ki okozta a bosszút, annak rosszabb esetben lehetnek további egyéb rossz következményei is bizonyos esetekben! Nem jogos semmilyen esetben sem! Bosszú, visszavágás és esetleges erőszak soha nem megoldás! A bosszúval általában semmit nem lehet elérni, az nem megoldás a bajokra és az az ember se jobb, aki bosszút áll, mint aki bántotta, alázta őt, mert bosszúból ő is bántja őt! Csak magadat járatod le feleslegesen! Egyszerűen kerülni kell, nem szabad velük foglalkozni! Ha nincs közönség, akkor nincs előadás se! A bosszútól nem lesz jobb semmi és te se vagy jobb náluk, ha rosszat teszel velük! Nagyon nem szeretem azt, aki bosszúálló, mert veszélyes és az ilyen se jobb annál, mint akit bántottak!
2018. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 he84 ***** válasza:
És igaza van teljesen az előttem válaszolónak is! Jobb ha nem állsz bosszút, mert ettől nem vagy jobb és te is rosszabbul járhatsz!
2018. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki energiát áldoz arra, hogy bosszantson valakit az interneten, annak valószínűleg eleve szenvedés az élet – kivéve ha nagyon kicseszett vele az illető –, én azt tanácsolom, hogy dőlj hátra és nézd végig a vergődését. Ne reagálj rá, hisz eleve nyert helyzetben vagy.
2018. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na egész jó tanácsokat kaptam.Ment a zöld kéz mindenkinek.Hát igazából egy egyetemi szaktársam az aki fiú én meg lány vagyok.Többesszámban tünteti fel magát kamu emailekről meg Facebook profilról most vagy többen vannak vagy nem.Nem csesztem ki vele az elején még szimpatikus is volt elszólta magát többször onnan derült ki hogy ő nem is értem amúgy mi ez. Sajnos volt amire visszaírtam de már ignorálom de az biztos hogy nem állt le. Amint meglát egyből ír a kamujáról főleg hogy milyen sza.rul nézek ki azt ragozza.Sajnos az zavar főleg hogy érzem hogy ez még nem fog mostanság leállni.Gondolkodtam az emailem megváltoztatásán. Rendőrség sem lenne éppen rossz ötlet de kitörölgettem minden emailt(hogy utólag véletlenül se olvasgassam). Csak lefotózgattam előtte jó néhányat mert úgy nem olvasgatom azt nem tudom be tudnám-e rendőrségnek mutatni. Elég jól látszik rajta minden. Élőben meg azért nem megyek oda mi ez mert annyira nem ismerem a gyereket plusz szerintem tagadná bizonyítani meg nem tudom. Rendőrséghez csak akkor tudok fordulni ha megvárom a többi fröcsögést amit nem törlök? Avagy a képek is bizonyítékok?
2018. júl. 21. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha csak egyszer visszaírnál blöffből hogy a zaklatások miatt feljelentést tettél, megijedne és leállna. Ha nem, akkor pedig folytatni fogja és gyűjthetsz bizonyítékot.
2018. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már fenyegettem hogy még egy levelet küld akkor feljelentem de nem ijedt meg.Szerintem nem fog megijedni. Inkább várok úgyis amint lát újra ír. Amúgy átlagosan nézek ki az ilyen férfiaknak mi baja lehet?Nem is tinédzser ez konkrétan egy 26 éves férfi. Felettébb érdekes hogy ezen a szinten mozog ebben a korban.
2018. júl. 21. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!