Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy vélekedtek...

Férfiak! Hogy vélekedtek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a strandon vagytok. Ha egy nő hiába láthatóan nem tökéletes testel van megáldva, mégis látszik rajta van önbizalma és jókedvű, ha így elgondoljátok hogyan vélekedtek róla? Nem kelt bennetek szánalmat hogy nem tökéletes a teste, stb ő mégis meg van magával elégedve?

Vagy sokkal jobban tetszik nektek ez mint ha nem tökéletes de takargatja magát? Az sokkal szánalmasabb igaz?

Pl egy olyan lányról van szó aki hiába vékony nem teljesen lapos a hasa és nem tökéletes a feneke



2018. júl. 22. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Nem érdekel.

Nem keresek minden mögé magyarázni valót. Azért megyek strandra hogy jól érezzem magam. Ő is azért megy ki gondolom. Akkor miért ne tenné? Én még azt se ítélem el ha valaki 200 kilóval megy ki strandra. Amíg nem árt nekem addig hidegen hagy, azt csinál amit akar. És nem is gondolok semmit az illetőről. Se azt hogy "Fúj, hogy néz már ki. Minek van ez itt?" sem pedig azt hogy "Igazi bátorság hogy megmutatja magát és büszke a testére." Egyszerűen nem érdekel.

2018. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel???
2018. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy ember, nem csak nő, jól érzi magát a bőrében az jó dolog szerintem. Engem az szokott csak irritálni, amikor valami csinosabb nő nem megy hanem iszonyat gőggel az arcán szinte vonul mindenhol, mert ő az XY szépség. Félreértés ne essék szép lányok között is vannak normálisak.
2018. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ezer éve nem voltam strandon, de idén egyelőre úgy tűnik fogok menni. ☺ Ez attól függ, hogy milyen az adott lány/nő személyisége. Ha riszálja magát és úgy viselkedik mintha barbi alakja lenne, az szerintem eléggé visszataszító, de ha normális és normálisan jön-megy stb., akkor nem kell takatgatnia magát, akkor sem ha nem ő a megtesült papírmasé szexideál a tévéből. Ahhoz, hogy jól érezze magát, mindenkinek joga van, akkor is ha éppenséggel van egy pici szépséghibája. Lehet az a lány/nő lelkileg többet is ér mint egy buta egoista cicababa akinek jó a melle, de nyilván nincs meg mind a négy kereke az agyában... Egyszer láttam egy lányt a villamoson, olyan gyönyörű volt, mintha legalábbis az égből szállt volna le, na neki lehet még lányok is udvaroltak volna, annyira szép volt tényleg. Csillogó szemek, selymes hosszú haj, tökéletes alak, első ránézésre egyetlen hiba nem volt azon a lányon. Néztük is egymást sokáig és talán már belé is szerettem. Aztán elővette a kezét a zsebéből és az orrom előtt megfogta a kapaszkodót. A kezéről tőből hiányzott a középső ujja. Az öt ujjából csak négy volt meg Neki. A mai napig sajnálom, hogy nem szálltam le utána és nem szólítottam meg. Szóval az összbenyomás számít, nem az ha éppenséggel valakin valami nem tökéletes, kis dolgoktól könnyen el lehet tekinteni. Egy kedves, aranyos lánynál nem annyira számít, mert akkor benne nem a külseje a legfontosabb.
2018. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm 120 kiló körüli. Fél nyarat balatoni strandokon tölti, mert ott bérel ismerőstől nyaralót. Akárhányszor lementem hozzá, kb. a ktya le sem szarta. Én meg 70 kilónál takargattam magam. Na ez a szánalmas.
2018. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Annyira súlykolják, ezt a fogadd el magad úgy ahogy vagy, mert gyönyörű vagy...

Pedig nem!

Tehát annyira beleélte már a sok tehén ebbe magát, és annyira el van ájulva magától és akkora az egójuk már, hogy kicsordul a hatalmas testükből, ez pedig szánalmas. És mind jó pasit akar. Pedig az csak jó nőknek jár.

Ennyi a véleményem.

2018. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

65% De itt nem erről van szó. :D


Gondolom egy kövér lány nem mer kimenni a strandra.

2018. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

XDD mert a dagadt fogatlan cigány pasi nem bomba nőt akar 😂😂😂#6 vicces..

Szerintem,nem szánalmas had érezze jól magát. Most szért mert dagadt ne legyen boldog? Szóval ha valaki dagadt stb akkor ki se jöjjön a házből és sírjon?.

Én nem vagyok dagadt,de én nem is járok strandra pont emiatt. Ha jól érzem magam az a baj, ha nem akkor az a baj.engem is röhögtek már ki ,hogy jaj a deszka..ráadásúl olyan férfiak akik úgy néztek ki,mintha bele lennének sza.rva a fürdőgatyába XD

Amúgy meg ha valaki le megy a strandra az fürdeni megy,nem pedig azért ,hogy magára húzzon egy tonna ruhát és üljön az árnyékba ,csak mert testi hibája van.

Engem nem érdekel ha valaki kövér ,és szerintem akik kiröhögik,vagy elítélik,azok max a primitívek akik azt hiszik ők a nagykirályok,de közben a kutya nem törődik velük.

2018. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5X hívtam el egymás után egy hónappal ezelőtt egy kövér lányt és mindezt úgy, hogy előtte már majdnem háromnegyed évet udvaroltam neki. Ráadásul sétálni mentünk volna, tehát szóba sem került a valamelyikünknél együtt alvás. Jöhetett volna velem a Balatonhoz, a végén még azt is megígértem, hogy én fizetek mindent, mert annyira szerettem volna elmenni vele. Mind az ötször nemet mondott, holott nem is vagyok egy kifejezetten rossz pasi. Aztán pedig én voltam a hülye bunkó, mert az ötödik alkalom után meg mertem mondani neki, hogy szerintem egy lusta és gyáva valaki, de a kövérségére egyetlen szót sem szóltam. Végül rá két napra jött a levél, hogy én gyűlölöm őt azért mert kövér. Hát erre már nem tudtam mit mondani... És ezzel elcseszte az egész nyaramat, mert miatta más lánnyal nem is ismerkedtem nehogy az legyen a baj. Valahol ezek a lányok lelkileg sérültek de nagyon és nem tudsz rajtuk segíteni mert nem is hagyják. Amerikában létezik ilyen lányoknak pszichoterápiás bentlakásos intézet ahol rendbe tudják tenni őket lelkileg, ilyenre lenne szükség itt is.
2018. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! 🙂
2018. júl. 22. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!