Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A debreceni Fórumban kézmosásé...

A debreceni Fórumban kézmosásért is szoktatok fizetni a mosdó előtt?

Figyelt kérdés

Nem debreceniek vagyunk, pénteken voltunk a városban, és bementünk a Fórumba enni. Evés előtt elmentünk kezet mosni, akkor làttuk, hogy fizetős a mosdó. Én nem is használtam a wc-t, csupán egy kevés vizet, de odaadtam az 50 Ft-ot. Csak százasom volt, kérdeztem a nőt, hogy tud-e visszaadni, de csak flegmán a kezembe nyomta a visszajárót. Nem ezen a néhány forinton van a hangsúly, de kb a semmire nem akartam odaadni a százast.

Én is megyeszékhelyen lakok, de nálunk a plazákban, bevásárlóközpontokban nem kell fizetni ilyenért.

Ti kézmosásért fizettek ott a Fórumban?


2018. júl. 22. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha ül a klotyó előtt wc-s néni akkor fizetős. Senkit nem érdekel hogy mit csinálsz a wc-be, mire használod, használtad, bementél, beléptél és ennyi, ára van. Nincs ezen mit kombinálni. Ha csak a tükörben akarod magad megnézni és nem szrtál akkor is ki kell fizetned.
2018. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülj hogy 50 ft ért volt hol megmosni a kezedet, máskor használd a szökőkutat valahol az utcán.
2018. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja bocs,hogy evés előtt kezet akartam mosni a tömegközlekedés után. :D

Mondjuk az megdöbbentőbb volt, hogy a debreceni vasútállomáson nemhogy a wc volt fizetős, de az ott ülő nő osztotta a wc papírt. És nézte, hogy mennyit tépünk le. Ott bent a mosdó valami borzasztó állapotú volt. Koszos, és elhanyagolt.


Akik kommentet írnak, azok normális hangvételben is megtehetik. Én sem paraszt módon írtam ki a kérdést! Köszi!

2018. júl. 22. 18:39
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én debreceni vagyok, és mióta fizetős a budi, be nem tettem oda a lábam. Még ha normálisan kitakarítanák, akkor okés...De sajna nem ez a helyzet :D

Inkább eszek koszos kézzel, minthogy akár egy 5 ft-ost is odaadjak azért, hogy abban a retekben moshassak kezet.

2018. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én debreceni vagyok és soha sem szoktam fizetni a mosdóért a Fórumban. Az csak ilyen "önkéntes hozzájárulás"
2018. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem fizetős. Csak ha tetszett hogy tiszta, akkor adhatsz nekik pénzt. Én néha adok, néha nem. Ez önkéntesség. Nem erőszak.
2018. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező fizetni lúzerek.
2018. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj akkor lehet figyelmetlenek voltunk és nem olvastuk el, hogy önkéntes alapon megy a dolog. :/ Egyébként ha használok valamit, ami tiszta és meg vagyok vele elégedve, nyilván fizetek érte, de a semmiért nem nagyon. Én is elég sokat dolgozok azért a kevés fizetésért amit kapok. Bocsánat, de ez van. Köszi nektek! Mentek a zöldek!
2018. júl. 22. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is debreceni vagyok, és én is úgy tudom, hogy ha meg vagy elégedve a szolgáltatással fizet(hetsz) 50 Ft-ot. Legalábbis eddig ez ki is volt írva.

Az állomás környékéről ne is beszéljünk, az is Debrecen (egyik) szégyene. A Petőfi tér környékére csak akkor mennek a Debreceniek, ha valami fontos dolguk van arra(: Cívis vagyok, de lassan szégyellnem kell. Katasztrófa, mi lett ebből a városból az utóbbi évtizedekben. Pedig rengeteg pénzt kap a város, de még sincs igazi látszata. Most pl. újraaszfaltozták a Vágóhíd utcát, de a Wesselényi kereszteződésnél akkora gödör van, hogy pattog rajta a kocsi, ha véletlenül belemégy. Vagy az út végét már nem aszfaltozták, jó az tele gödrökkel is. Járdákat építenek, de csak kis szakaszokat, egyszerűen logika nincs a beruházásokban. Most esik az eső, rengeteg utca csónakázótóvá alakul, mert nincs megoldva a vízelvezetés. Ez csak a jéghegy csúcsa. Kérdező, én kérek elnézést tőled, és az idelátogatóktól....itt pl. augusztus 20-án kb. 30 éve nem volt olyan virágkarnevál, amikor ne bontották volna fel a fő utca környékének kövezetét, mindig a legnagyobb túristaforgalom idejére időzítenek minden útfelbontást, stb. Pedig egy nagyon jó, élhető város lehetne.....mert 30-40 évvel ezelőtt még az volt.

2018. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem kell elnézést kérned,mert nem a lakosok tehetnek ezekről a dolgokról amiket leírtál. Az állomáson nekem a wc-s dologgal volt bajom, hogy azt is megnézik mennyi papírt vesz el az ember. Igaz biztosan fel lehetne újítani az épületet pl hogy szebb legyen.

Az szimpi hogy sok helyen van wifi, illetve a belváros szerintem szép. A villamossal is tökéletesen meg voltunk elégedve, nagyon gyakran jár, belül tiszta. Virágkarneválon is voltunk néhány éve, az is tetszett. Voltunk kint a Békás tónál. Nagyon szép az a környék. :)

Nyilván néhány óra alatt nem lehet belelátni a dolgokba, de nagyon sajnálatos az amit leírtál. Én itt a lakóhelyemen is tapasztalom ezeket. :(

2018. júl. 22. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!