Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veled ilyen?

Volt már veled ilyen?

Figyelt kérdés

Voltál már olyan helyzetben, hogy volt valami problémád, esetleg több és folyton arra gondoltál? Hogy nem tudtad elfelejteni? Meg esetleg bunkó voltál mindenkivel meg rossz kedved volt emiatt?


Vagy előfordult hogy nem is volt akkora baj és mégis nagyon idegesítetted magad?



2018. júl. 22. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval, az érdekelne, mennyi ideig tartott ez az időszak, mi volt az a probléma, ez egy állandó érzés volt-e vagy sem.
2018. júl. 22. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam sajna ez mindig előtérbe kerül újra és újra, a régit felülírja az új dolog. Tudom, neekm is változtatnom kellene ezen, remélem rájövök a módjára.
2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában ilyen időszakon vagyok túl. Most már lenne minek örülnöm de ennek ellenére a jövőn aggódok és minden nap gondolok dolgokra, vannak amik lekötik túlzottan a figyelmem, meg esetleg bunkó vagyok másokkal. A legrosszabb mikor már nem is tudok koncentrálni a teendőimre és azokat is halasztom.
2018. júl. 22. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a legrosszabb, hogy annyira megbeszélni sincs kivel vagy akkor sem múlik el nyomtalanul az aggódásom.
2018. júl. 22. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátba, ha szeretnél, kedves kérdező! Meghallgatlak! :)
2018. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!