Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már úgy, hogy az...

Éreztetek már úgy, hogy az élet megmutatta nektek hogy mit vagy kit kaphattatok volna meg, ha szebbnek vagy tehetősebbek születtek volna?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan azt érzem. :D
2018. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ezt mutogatja folyamatosan XD
2018. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én arra lennék kìváncsi, hogy vajon a szép, vagy tehetősebb emberek mire vágynak?
2018. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor ezt érzem, de amikor látom, hogy neki sem töki az élete, akkor érzem, hogy kvittek vagyunk:).
2018. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az élet, az instagram tolja a pofámba.
2018. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim külföldön dolgoztak-jó helyen- évekig, amikor gyerek voltam. Aztán...visszaköltöztünk Borsodba!!!!!!!!!!!!!!4


Szerinted hányszor gondoltam át, mi lehetett volna, ha kint maradnak? Természetesen nem hibáztatom őket, mert ez az ő életük volt.

Viszont arra figyelhettek volna, hogy ne felejtsem el a nyelvet-még nagyon gyerek voltam, nem éreztem a fontosságát, hogy gyakoroljam hazaköltözve, ami ott rám ragadt.

2018. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés megfogalmazása, mert azt feltételezi, hogy az ember nem formálhatja az életét, ez a feltevés pedig hamis. Láttam már, mit és kit kaphatok meg, ha keményebben dolgozom és jobban figyelek magamra, és ez jó, mert mindig van miből motivációt merítenem. :)
2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!