Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt terjesztik rólam hogy...

Azt terjesztik rólam hogy megerőszakolt az apám, a családom meg nem tudja és azzal a családdal foglalkozik meg tőlük kért anya pénzt. Mit csináljak? Elmondjam? Legszivesebben meghalnék.18/L

Figyelt kérdés

Van egy család akik egy s,tarkeverő, kétszínű , hazudos, rafináltak mind egytől egyig.

Az egyik gyerek mindig jön hozzám hogy menjek ki vele és nem tudom lerázni. Ez a család azt terjeszti rólam hogy engem megerőszakolt az apám.

Anyáék erről semmit nem tudnak....beszélgetnek velük nyugodtan, sőt még anyám tőlük kért pénzt. Legszivesebben meghalnék.

Nem is értem ezt a dolgot. Hogy rázzam le azt a lányt, mikor az anyám az anyjától kér pénzt és rajtunk nevetnek?

Anyának mondtam már egy párszor hogy ne foglalkozzon azzal a családdal de ő azt mondja nem én fogom meg mondani kivel foglalkozik.

Istenem ha tudná miket beszélnek meg miket terjesztenek rólunk......

Nem merek itthon szólni.

Az a lány meg folyamatosan jön ide hogy menjek velr ide oda, és addig addig nem hagy békén még ki nem megyek vele.....

Mit csináljak?

Ez nagyon komoly ez a helyzet és nem tudom mit tegyek.


2018. júl. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, könyörgök: mondd meg az anyádnak! Hogy vársz változást, ha nem is tudja?
2018. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyáddal, a kiscsajt meg küld el a rákba ha idegesít, nem kötelező foglalkoznod vele. Lehetsz nyugodtan bunkó, nem fog leszakadni a plafon. Az meg hogy ki mit gondol rólad ne érdekeljen.
2018. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen csak ennyi eszed van?
2018. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mástól tudja meg, még el is hiheti. Vannak, sajnos olyan "apák". A médiában jó pár esetet lehetett hallani. Jobb, ha elmondod Neki, mielőtt még jobban elterjed ez a csúnya kitaláció.
2018. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szakadatia válasza:
50%
ha basztatnak,fogj egy fegyvert es nyird ki oket csendben :D ez az egyik megoldas,a masik az,hogy tedd oket tonkre ugy,hogy ne vegyek eszre,tegyel kart a tulajdonjaikba,ugy hogy ne vegyek eszre,es szerintem massal fognak foglalkozni :D
2018. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!