Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Te életed miről szól?

A Te életed miről szól?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van. Agyilag lepusztultam.

Kérlek magyarázd el nekem Te, hogy a te életed miről szól.


Nekem folyton azt mondják, hogy éljek magamnak. Most van egy párkapcsolatom, 8 hónapja tart, jól megvagyunk.


Mi ketten nagyon is jól vagyunk. A párom családi háttere egy rakás sz@r (már elnézést), ezért és mert ( hát akit érdekel annak szîvesen leírom), szóval főként ezért, azt akarja apám, hogy elhagyjam.


Hiszen így nem kell egy terhet a nyakamba vennem.


Én tényleg nem értem, ennyire ostoba vagyok akkor, ha szeretnék hazamenni egy lakásba/házba, ahol ott a családom, a barátom, akivel együtt alszunk el és reggel együtt ébredünk?


Te hogy látod?



#élet #cél #teher #értelme #kivagyok agyilag #nem értem a gondolatmenetet #elhagyni a párod
2018. júl. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem arrol szol hogyha nem lenne 2 gyerekem akkor már én se lennék. Róluk szól az életem. Más nincs aminek örülhetnék. A családom magasrol tesz rám. A férjem családja egy nagy rakás sz@r. Utálja mindenki a másikat. A férjem külföldön dolgozik alig vann itthon. Most 3 hónap alatt 1 hetet volt itt összesen. Millios tartozásunk lett mert a könyvelönk elcseszett valamit. Nem tudom hogy fogjuk kifizetni. Kitartunk egymás mellett. Leszarunk mindent és mindenkit. Majd lesz valahogy. Ez a mi mottónk. Tedd te is ezt. Ha ugy gondolod hogy jol megvagytok vele akarsz lenni és nem érdekel mi van akkor ne foglalkozz másokkal. Erröl szol az életünk az állandó kinlodásról. De nehogy már másoknak feleljünk meg. Nekünk igy jó ahogy vagyunk.
2018. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most perpillanat a tanulásról.Semmi mást nem csinálok csak tanulók aztán később ugye a munkáról fog szólni.

Se párkapcsolat se barátok.

2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem mit akarsz mondani, mi a bajod.

Én magamért élek, és jól elvagyok. Dolgozom, szeretem a munkám, de nem hajszolom magam. Van időm mindenre. Járok sportolni mert szeretem csinálni. Imádok utazni, világot látni, és ennek a tervezése majd átélése is időt vesz igénybe. Úgy élek, hogy ha egyszer eljön az utolsó órám, elmondhassam, hogy teljes életet éltem.

Van férjem, van családom, de úgy élünk ahogy mi akarunk, és nem úgy ahogy mások mondják.

Hogy tudom ezt megoldani? Egyszerűen: 1 életem van, és magasról nem érdekel ki mit mond. Ha sértődés van belőle, az se érdekel..

2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az én életem miről szól? A belső vívódásokról, rágódásokról. Az állandó agyalásról. Arról, hogy egy biztos pontot, egy kapaszkodót építsek ki magamnak a jövőbe. A félelmeimről. A fájdamakról. A nevetésről. A barátaimról. Az apró pillanatokról. Erről a kimerültségről. Az álmaimról. Rólam. Azokról az emberekről, akiket a legjobban szeretek a világon.
2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, valahol ezt olvastam egyszer: "Pereg életem filmje, de nem értem a sztoriját és tudom, hogy sz*r lesz a vége". Hat, valahogy így.
2018. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha itt mindenki leírná a történetét,mindig lenne egy történet amire nagyot néznél a másikhoz képest.


Én például abba az élettörténetbe estem hogy van 3 házam,örököltem pénzt,befektetek,újítom a házakat,apám elvesztettem 20 évesen,ugye utána is tanulnom kellett,1 éve vagyok itthon.A porták,rengeteg melléképületekkel,nagy kerttel,24 vagyok,nem végeztem még vele,a patkányszar közül válogatok tárgyakat,néhol az értékesebbnél értékesebb dolgokat,apám gyüjtögető is volt,de arányában véve a szemét csak töredéke,a lényeg hogy restaurálok egy másik életből a saját életemre,hiába nehéz,inkább legyek kész 25 éves koromra,5 év alatt,minthogy egy albérletben próbáljak gyüjteni egy házra,szóval,inkább ez.Együtt érzek a szegényebb és nehéz helyzetben élő családokkal,nem könnyű a mai világban,én meg itt vagyok,ide dobták nekem ezt az élet lehetőséget,nekem ez jutott.


Visszaadnám az összes vagyont amit örököltem 20 évesen,csak kapjam vissza az édesapám.

2018. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Arról szól, hogy az elet mindennel szopat..

Igaz csak 17 vagyok, de rengeteg lányt megszerettem már, csak egy a bökkenő, hogy ők engem nem..

Emiatt van egy cuki depresszióm (amit rejtegethetek mindenki elől, mert sajnaltatni se akarom magam) egy kis onertekelesi zavarom, hangulatingadozasom, szorongasom, amik miatt mar baratkozni se nagyon tudok, es a jelenlegieket is megkerdojelezem (tobbnyire csak fejben..)

Bulizni szeretek, mert akkor legalább alkoholizálhatok és addig se érzem, vagy legalábbis nm gondolok a gondjaimra, kb ennyi..

2018. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!