Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zimány Linda tényleg ügyvédboj...

Zimány Linda tényleg ügyvédbojtár?

Figyelt kérdés
Nézegetten instagramon és csak azt látom, hogy mindig máshol van, én úgy tudtam, hogy a bojtárok marha sokat dolgoznak.

2018. júl. 24. 17:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
4%
Igen. Úgy ahogy én miniszterelnök jelölt.
2018. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Most őszintén, nem mindegy? :D
2018. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Attól még mert kitesz egy képet az lehet kicsit régebbi is. Ez nem azt jelenti, hogy keveset dolgozik.
2018. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Minden nap kirak egy képet, hogy most épp mit csinál, nekem mindegy csak furcsa mert van ismerősöm, aki ügyvédjelölt és örül,ha lejut a Balatonra . Elég érdekes fenyt vet szerintem az ügyvédekre/jeloltekre ha laikusként megnézik és látják ,hogy csak kirándulgat.
2018. júl. 24. 17:16
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Neki lehet asszisztense, menedzsere, aki kezeli az oldalt. Celebeknek pénzbevételt jelent a napi jelenlét a médiában, ezért csinálják.
2018. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet pontozni, a napokban néztem egy interjút vele (csak azért mert Lilu csinálta) és abban az egyik kérdés pont ez volt hozzá.
2018. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, kulfoldon elég sokat van, az is csak a menedzsere ? De lehet eleg penge,hogy a napi 10-12 ora melo mellett tudja ezeket csinalni.
2018. júl. 24. 17:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Max a vegzettsege az, de nem hiszem, hogy abban is dolgozik.
2018. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik szabadság és fizetés nélküli szabadság is a munka világában.

Valószínűleg nem korrekt infó, hogy pont abban a hónapban ügyvédbojtárkodik, amikor utazik is. Lehet, félidős szerződése van, stb., stb.

De ehhez valóban protekció kell, nagyon is keményen megdolgoztatják rendszerint az ügyvédbojtárokat, ahogy írod is.

2018. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Mi az olyan nagy dolog,hogy Zimány Linda ügyvédbojtár?

Láttál már jogi egyetemet belülről?

Mert én igen...no comment...


Ott is hagytam az egészet, a diákok nagyrésze kb. szellemileg visszamaradott kreten. Ego van,IQ nincs (ahol most vagyok, DE-ÁOK, ennek homlokegyenest az ellentéte, hihetetlen!).


Ráadásul az ELTE volt! Milyen lehet akkor a Pázmány és a Károli? Bele sem merek gondolni!

2018. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!