Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy egy nyomorék vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy gerinc műtétem, mert gerincferdülés én volt. Azóta néhányan azt hiszik, hogy fogyatékos vagyok. Néhányan rossz értelemben. Van aki persze csak jót akar, de akkor is idegesítő. Aki még rosszat akar, az meg miért akar rosszat? Ha majd átéli azt, amit én, akkor majd magyarázhat hogy nem is volt olyan nehéz. Nem panaszkodtak soha, hogy ilyen, meg olyan rossz volt, ezért is nem értem. Meg amikor beszóltak a táskám miatt... Gurulós táska van, ami úgy néz ki mint egy bőrönd. De attól még nem az. Egy csomóan csúfolták miatta, hogy nem bírom el, meg ilyesmi. A barátaimnak is beszóltak, hogy miért a csicskáim, mivel ők viszik a lépcsőn. Én meg nagyon hálás vagyok nekik! Jobb barátaim nem is lehetnének, éppen azért zavar ez a dolog a legjobban. Lehet ez ellen tenni, azon kívül hogy figyelmen hagyjuk? A barátaim általában nem veszik észre, hogy beszóltak nekik, de ha igen, akkor sem zavarja őket. Mit tegyek?

2018. júl. 27. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelje magát aki csúfol. Normális ember nem tesz ilyet. Legalább tudod igaz barátaid vannak. Ez a fontos. A többi ne érdekeljen. Az élet a pofont visszaadja.
2018. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás, ha figyelmen kívül hagyod őket. egy idő után abbahagyják.


Nekem is volt hasonló esetem. Néha kicsit jobban be vagyok lassulva az átlagnál és egy alkalmmal az egyik ügyfél úgy köszönt el a megbeszélés után, hogy "Viszlát, és Jobbulást!" :D Én meg néztem hülyén, erre azt mondja, hogy azt hitte valami mentális betegségem van. Mondtam neki, hogy szó sincs róla csak keveset alszom :D a többiek azóta is húznak ezzel :)

2018. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is voltak és mindig is lesznek retardált emberek, akik azt élvezik, ha mást piszkálhatnak.

Ne foglalkozz velük, de tényleg ne...felesleges, soha nem fog eljutni az agyukig, hogy az a mit csinálnak másnak rosszul eshet.

Legyél a barátaiddal, és ne engedd, hogy az ilyen gyökerek befolyásolják az életedet, a kedvedet..téged:)

2018. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták: figyelmenkívül kell hagyni.

Ha nem tudod figyelmen kívül hagyni (tehát, fájnak a beszólások továbbra is), akkor pszichológus segítségét kérd.

Aki beszól, az valójában saját lelki nyomoráról állít ki szegénységi bizonyítványt (attól érzi magát erősnek, ha más emberbe belerúghat) és ezért lelkileg sérült.

2018. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az emberek egy részéből teljesen hiányzik az együttérzés, empátia. Azon viccelődnek, ha valakinek baja esik, meghal, megerőszakolják, stb.

Engem nagyon sokat szekáltak gyerekkoromban, tinikoromban, de mostanában is belém kötnek. Tényleg nehéz feldolgozni, míg nekik ez csak poén, el is felejtik még aznap, te meg emlékezel rá évekig. Sajnálom tényleg, egyszerűen csak azt lehet csinálni, amit eddig írtak. Ha egyedül vagyok nagy fejhallgató van rajtam, nem kell zenét hallgatni feltétlenül, csak hogy lássák bármi szart mondhatnak, téged nem érdekel, mert nem hallod.


Ja és ami lényeges, vannak jó barátaid! A gyökereknek meg gondolom hasonszőrű haverjai...

2018. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A liberálisok a hozzád hasonló embertársaink mellett miért nem állnak ki olyan erőszakosan, mint a határokon illegálisan érkező migránsokkal szemben? Miért az a vége, hogy ha valaki megvédi és jól pofon vágja azt, aki szórakozik a másik ember kínjain, nevetség tárgyává teszi, akkor rögtön felbukkan az összes jogvédő és azt ítélik el, aki igazságot tett?

Ezen gondolkozzon el alaposan mindenki!

2018. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!