Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az intelligencia szexi? Ha...

Az intelligencia szexi? Ha mondjuk valakit megismersz és egyaránt erős IQ|EQ terén. Mit vált ki belőled? Őszintén. Nekem sajnos nem sokat számít, tudom hiba és ki kell nőnöm.

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam igen, épp bele is szerettem egy ilyen lányba, őt viszont sajnos nem nagyon érdekli az intelligencia ilyen téren. :(
2018. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez elengedhetetlen, mind barátságban, mind párkapcsolatban.
2018. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Van egy minimum szint, amit el kell érni. Szóval a proli suttyó igénytelen türhő tajparasztok kiesnek. De ha ez megvan, akkor a külső teljesen be tud indítani.

Meg úgy általában a pasiknak jobban számít a külső.

Nem baj, ha butuska, szeleburdi, szertelen. Sőt, van akinek ez jön be! 🤔


25f

2018. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
100%

3.: A magad nevében beszélj. :D Engem fizikai értelemben lelomboz ha rájövök, hogy a csinos pofi mögött a világon semmilyen tartalom nincs. :D


26F

2018. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem volt egy ilyen storym, hogy 18évesen szerelmes voltam egy 21éves lányba. Magasan funkcionáló szociopata vagyok tehát IQ rendben van, az embereket meg könnyen megértem, könnyen befolyásolom őket de semmi empátiát nem érzek irántuk. Ha valaki meghalna előttem azon gondolkoznék mit kéne éreznem és megpróbálnám eljátszani.


Amit észrevettem, hogy ennek a lánynak eszméletlenül bejött, hogy minden szavát megjegyeztem, felismertem a reakcióit stb. Nem ő volt az egyetlen. Az emberek szeretik ha valaki figyelmet szentel nekik. Én ezt maximálisan meg tudom adni, és kis energiabefektetéssel a lehető legjobb választ adom a mondandójukra élőben. Mármint ami szerintem a legjobb. :D Ráadásul évekig emlékszem szinte minden szavukra, közös élményre. Engem egyébként ez kifejezetten zavar, mert valójában szinte semmi nem érdekel az életben.

2018. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ne hozd rám a frászt :(


16 évvel ezelőttről tudok idézni egyeseket..

mondjuk én sosem akartam befolyásolni és full empatikus vagyok (lehet csak én is játszom, huuuh, nee)

2018. júl. 27. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha intelligensen tud szopni, dudni, ujjazni a seggem akkor bizony nagyon szexi. Amúgy pedig inkább ellenszenves.
2018. aug. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A "dudni" az vmi kaja?
2018. aug. 12. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Erősen bízom benne, hogy a kérdező előtti válaszoló csak trollkodott, mert ez a primitívség már szinte undorító -.-


A kérdésre válaszolva:

Egyértelmű, hogy az! Az intelligencia a legvonzóbb dolog egy emberben. ^^ Számomra az ész a fő értékmérő, lehet valaki akármilyen kedves vagy akármilyen jó külsejű, ha nincs legalább annyira okos, mint én - bár az a jobb, ha még okosabb- , akkor elmehet a fenébe. Nem tud érdekelni, aki nem üti meg ezt a szintet, azzal szemben maximum szánalmat éreznék. Nem lenne gusztusom butákkal se barátkozni, se párkapcsolatot kezdeni.

2018. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!