Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nektek tetszik Henning Baum? És szerintetek megtehetném azt, ha átíratnám a nevemet Brisgau-ra?

2018. júl. 27. 20:14  Privát üzenet  

A válasz
Megnéztem. Nekem annyira nem tetszik.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. júl. 27. 20:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ráírhatok valakire Facebookon aki tetszik, teljesen jelentéktelen indokból? 😄
Ha a Férfi rámosolyog egy nőre abból észre lehet venni hogy érdeklődik utána és tetszik a nő neki?
Tetszik a Providencia név?
Nektek az Adolfina vagy az Anzelma név tetszik jobban?
Tetszik nekm egy fiú és nyugodtan megtehetném hogy járjak vele de anya nagyon haragudna rám mit tegyek?
Nem nagyképűségből mondom, de megtehetném hogy vegyek egy E90-es BMW-t de nekem az E46 mindennél jobban tetszik, gáz lenne?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!