Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen értelmes dolgot tehetné...

Milyen értelmes dolgot tehetnék, amit csak egyetemistaként lehet szabadidőben?

Figyelt kérdés

Pár éve kitűztem magam elé, hogy értelmesen fogom eltölteni az időmet. Akkoriban csak tanultam nem csináltam semmi mást, mindent az érettségi alá rendeltem. Elkerültem Pestre kollégiumba, szóval azt csinálok amit akarok. Viszont úgy érzem h nem élek elég lehetőséget. Egyetemista vagyok és ezt szeretném kihasználni. Milyen értelmes dolgot tehetnék, amit csak egyetemistaként lehet?


Dolgozok részmunkaidőben

Önkénteskedtem gyerek táborban

Erasmusról tudok


Bármilyen lehetőségre nyitott vagyok. Akár hosszabbtávú akár csak pár hetes elfoglaltság. Általa fejlődhetnék és élményt gyűjthetek. (Utazni pénzért lehet egyetem után is)


Előre is köszi a tippeket



2018. júl. 28. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
European Youth Portal programjaiban vennék részt. Ingyen utaznék és dolgoznék. Azért az egyetem alatt, mert korhatáros a program.
2018. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!