Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire leszek kitűnve a...

Mennyire leszek kitűnve a közmunkaprogramban, mint 25 éves férfi, akinek van érettségije és felsőfokú angoltudása? Tudtommal ott csak alacsony iskolai végzettségű emberek vannak.

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, a polgármesternél már jártam, le se szart, és a gyári 3 műszak az emberi méltóság és szabadidő teljes megalázása, úgy gondolom. Arra jutottam, már csak ez maradt, ha pénzt szeretnék látni.
2018. júl. 28. 19:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
királyként fognak majd kezelni...te is oda kerültél, mért gondolod, hogy más nem kerülhet oda, aki hasonlóan "magasan kvalifikált", mint te?
2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%

"gyári 3 műszak az emberi méltóság és szabadidő teljes megalázása, úgy gondolom. "


És a közmunka nem az ? Ja hogy te Jani akarsz lenni, az iskolázatlanok között. Undorító vagy.

2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Rengeteg közmunkásnak van érettségije. Egyáltalán nem leszel ettől egyedi.

Az angol tudásod meg senkit sem érdekel egy olyan környezetben.


Amúgy meg elárulok valamit.. akinek jó végzettsége van, azokat általában nem rakják ki az utcára melózni.

Irodai munkát kapnak.

2018. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Mennyit szeretnél keresni?
2018. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Ha van szakmád, nem lehetsz közmunkás az új törvényi rendelkezés értelmében.
2018. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%
De menő vagy, lehetek a barátod?
2018. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%

Mi köze az 'iskolázottságnak' a közmunkához?!?


Ha szégyelled,NE csináld!


Jogod van...

2018. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Közmunkán mire le adózol kapsz olyan 47 ezer forintot!! Ez nem megalázó?? A gyár ennél sokkal jobb.
2018. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Pár emberke súlyosan félreértette a kérdésem.

Nem fölényeskedni akartam, hanem leírtam, mivel rendelkezek. Nem nézek senkit le, csak attól félek, hogy engem fognak kinézni, mert picivel több papírom van.


Egyébként lehet bárki közmunkás, aki legalább 3 hónapja regisztrálva van, mint munkanélküli. Diplomásokban nem vagyok biztos.

2018. júl. 28. 19:41
 10/37 A kérdező kommentje:
47 ezer forint is megalázó, de legalább nem szabják meg a műszakot, az állandó.
2018. júl. 28. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!