Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak bizonyos része...

A férfiak bizonyos része miért nem képes felfogni, hogy zavar minket ha a mellünket bámulják?

Figyelt kérdés

Állandóan azt veszem észre hogy a férfiaknak/fiúknak egy része szinte már pofátlanul képesek bámulni a melleket. Pedig én ki sem szoktam tenni. Az igaz hogy nagyobb méretűek, de attól függetlenül ez nem ad rá okot arra hogy 10-15 másodpercig szenvedés legyen a szemembe nézni.


Bárki aki hasonló véleménnyel van ?


19/L



#nők #Bámmulás #férfiak mell nagy mell
2018. júl. 29. 04:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Én biztosan elpirulnék és elásnám magam, minthogy egy ilyen szituációt éljek át, de én nem is hibáztatnám őket. Mindenki szokott bámulni, van aki eléggé feltűnően, sok ideig, de van aki csak egy pillanatot szán egy adott emberre.
2018. júl. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
26%

Mindig te írod ki ezeket a férfifóbiás kérdéseket ide?

Ha zavar, operáltasd át magad férfinak, mozogj kizárólagosan női környezetben, stb.

Tudod, vannak a NŐK, akiknek bejön az, ha figyelnek rájuk a férfiak, és tetszenek nekik.

Neked ez nem sikerül, valami problémából kifolyólag, vagy keress fel pszichológust, de ne ide irkálj ki 800000 kérdést, hogy téged személy szerint mi zavar a férfiakkal kapcsolatban.

2018. júl. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Szetintem te egy feminácit keresel ^^".


Én eddig nem írtam ki semmit ebben a témában, sem hasonlóban. De ez a kérdés nemrég megfogalmazódott bennem :).

2018. júl. 29. 05:39
 4/51 anonim ***** válasza:
20%
Minket férfiakat is zavar, hogy nem minden nő fekszik le velünk, akit megkívánunk, mégis túléljük, és nem írunk ki ilyen kérdéseket. Ha nem tetszik, hordhatsz olyan ruhát, ami teljesen eltakarja a mellek alakját.
2018. júl. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
42%

Elhiszem hogy zavar, én is utálnám, de ezzel nehéz mit kezdeni. Te egy csinos nő vagy, a férfiakban pedig a nők számára elképzelhetetlenül erős a szexuális drive.


Egy kulturáltabb pasi csak lopva fog odanézni, a kevésbé harcedzetteknek meg esetleg finoman utalhatsz rá, hogy nem ott van a szemed, de alapvetően ez egy természetes dolog, szóval szerintem próbáld meg ne negatívumként vagy zavaró dologként felfogni.


Küldesz képet róla? :D

2018. júl. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Kedves 05:45-ös úriember ^^" ...


1.

Minket nőket is zavar, hogy nem minden férfi néz ki olyan ápoltan ahogy mi szeretnénk és nem úgy viselkednek velünk a nagy részünk úgy ahogy megérdemélnénk, de sajna az életben semmi sem jöhet össze teljesen.


2. Te neandervölgyi maradvány, ha nagy a mellem ami szinte minden ruhában látszik az nyáron hogy takarjam el ? :D

2018. júl. 29. 06:25
 7/51 A kérdező kommentje:
Nagy részük*
2018. júl. 29. 06:25
 8/51 A kérdező kommentje:

Én csak a tahóknak szólok be 6:02-es :)


Amúgy a sajátomról nem szeretnék,de neten kereshetek valami hasonlót.

2018. júl. 29. 06:31
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Megnézzük, ez van, nem tehetünk róla, odatéved a szem. Sajna meg kell szoknod. A fenekedet is megnézzük, csak azt nem látod, mert háttal vagy. Tényleg nem tehetünk róla, ösztönös. Egy kicsit azért legyél büszke rá, hogy a tiédet jobban megnézik, nyilván szebb.
2018. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
69%

Igen, az ilyen sajnos előfordul, de én férfiként próbálom elkerülni, mert hosszú távon csak árt pszichológiailag.

Sokkal kiegyensúlyozottabb az életem, ha mindig az adott feladatra koncentrálok, és ebbe beletartozik az, hogy ha nem keresek párt, akkor nem hagyom hogy elvonják a figyelmemet. (A külön vicc az, hogy párkeresésnél az ilyen dolgok huszadrangúak.)

2018. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!