Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elegem van a...

Mit tegyek ha elegem van a faterom nőjéből?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé sakkmatt helyzetben vagyok, ugyanis faternak van egy barátnője, akiből 1,5-2-3 év után eléggé kezd elegem lenni.

Voltak jobb és rosszabb időszakaink egyébként, és sajnos a rossz egyre többet ismétlődik.

A nő folyamatos, esetenként értelmetlen szabályokat vezet be paranoiái miatt, meg higénia mániája miatt. És hát nem a legkönnyebb az összeset betartani és ha egyiket nem sikerül teljes egészében, akkor nekem jajj.-Ez utóbbi miatt fordulok már ide..

Kedvenc dolga még az, hogy telefon függőséget talál ki nekem, holott ez az egyetlen menedékem és csak menekülök a felnőtt elől, hisz csak egy kis fos kölök vagyok..Folyamatosan el akar tőle választani, pedig ha jobban törődne velem és nem csak a felszínnnel (ruha mosás, takarítás utánam), akkor rögtön megtudná mi rejlik itt.

Továbbá még imád belém állni és gyerekeskedni, ami utóbbit néha a jó kedv fejében bevállalok és ilyenkor szokott jönni az, hogy csocsós vagyok. xddd

Jah meg amikor magam alatt vagyok vagy csak szimplán felbasz, akkor persze hisztis vagyok..xdd..közben pedig az előbbi esetben csak rá kéne kérdeznie, hogy mi a gond és rögtön megtudná, hogy egy lány miatt vagyok mindig oda..xdd

És hát így ezek a dolgok annyira a nő megutálása felé vezetnek, hogy az már fáj, de szószerint, mert azért hálás is lehetek neki és nem jó érzés ez, meg olyan, mintha fater ellen fordulnék, amit meg nem tennék meg, illetve ha balhét csinálnék ebből, esetleg a nő elmenne, akkor csak apunak ártanék, ami meg plusz egy lelkiismeret furdalás.. ://

Szóval nagyon nem tudom mit kéne csinálnom, mert vagy robbanok, vagy nem tudom..:'D

Úgyhogy segítsetek kérlek:D

Amúgy 16F vagyok:DD



2018. júl. 29. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Es tenyleg :DDD amugy meg lehet apuddal kene kettesben ezeket elmondani normalisan lehet ot idegesiti mar kitudja.:
2018. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyesnek teljes mértékben igaza van.
2018. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is valami hasonló volt csak még pluszban a nő féltékeny is volt rám mert amikor kéthetente kintvoltam 2 napot akkor többet foglalkozott velem az apám.:P Mindig ment a vita aztán valahogy mindig én voltam a hibás:'D A vége az lett a dolognak, hogy nem mehettem oda többet és azóta már apámmal sem tartom a kapcsolatot. A nőt választotta helyettem.:'D 15/L
2018. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!