Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek jobb lett az élete Szabó Péter "motivációs szövegétől"?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A motivációs szöveg önmagában nem elég, hinned is kell benne és úgy kell cselekedned.
2018. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem olyan szempontból jobb lett hogy ha unatkozok akkor van min nevetni.
2018. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem Szabó Péter, hanem Bryan Tracy munkáitól. Egyszerűen máshogy látom az életet, boldogabb vagyok.
2018. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen motivációs szöveg nem javítja meg az életem. Önmagában kevés az.
2018. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Neked kell elhinni és aszerint cselekedni. Nem azt mondogatni hogy beteg vagyok rosszul vagyok stb mert akkor az úgyis lesz. Pozitívan kell gondolkodni, boldog vagyok szerencsés vagyok, nem idegesítek magam semmint stb eszerint élni és így lett.
2018. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Komplexebb kérdés.

Nekem inkább Brian Tracytől meg CarnegiePrincipletől,ami egy amerikai mintára épülő személyiségfejlesztési dolog.

Az a baj,hogy sokan félre értik,hogy ha elmennek egy áttörésre akkor egyből két csettintés és más lesz az életük,meg másnap már ott lesz a Porsche meg a Ferrari.

Nagyon nem,ebbe kőkemény melót kell beletenni,1-2 év minimum amikor látszik a változás,cselekedni kell.

2018. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Már kezdek kíváncsi lenni erre az emberre annyit hallok itt róla. Mindig voltak ilyen "trénerek" de alapból nem kedvelem az ilyen embereket. Szerintem nem tekintik egyenrangú felnőtt félnek azokat akikhez beszélnek, vagy nem tudom mi alapján döntötték el magukról, hogy jobban értenek hozzá hogyan kellene élni mint mások.

Régebben belefutottam ilyenekbe, mert együtt járt a szállással, vagy beígértek érte ingyen kaját. :) Oké ezek nem pont ilyenek voltak, hanem termékbemutatóval egybekötöttek, na most már termék sem kell hozzá, de a szöveg pont olyan. Volt egy egészséges életre rávezető ember, kérdezte, hogy mivel szokták kezdeni az emberek a napot. Mondom vécére mennek. És azután? Kávéznak. És azután? Rágyújtanak. És azután? Vécére mennek...

Nem vettem semmit.

2018. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

,,nem tudom mi alapján döntötték el magukról, hogy jobban értenek hozzá hogyan kellene élni mint mások."


Nagyon egyszerű szerintem,meg kell nézni milyen élete van,és rendelkezik-e azokkal a dolgokkal amikre te is vágysz,legyen az bármi.

Ha rendelkezik akkor jobban ért hozzá nyilván.

2018. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Jól kiröhögtem azokat, akik komolyan veszik ezeket a közhelyeket. Ugyanolyan baromság, mint a horoszkóp.


Szóval nem mondanám, hogy pár mulatságos hülyétől jobb lenne az életem, de valamit tuti hozzátátt. Inkább negatívum azért, hogy ezek közt kell élnem, na.

2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez ku rvára nem a horoszkóppal egyenlő.

Szerinted miért van az a mondás, hogy "oda megy a pénz ahol van"? Mert ő neki természetes hogy jár neki a pénz. Így ugyan nembiztos hogy tudatosan de erre törekszik ezen jár az agya, elhiszi magáról hogy övé lehet minden, úgyis lett.


Biztos van olyan ismerősöd aki tipikus balszerencsés ember azt vonza be magának elhitte magáról hogy balszerencsés és aszerint él.


Ugyan az az elv mikor a kisgyermeknek a szülei azt mondják hogy "semmire nem vagy jó" "semmire kellő vagy" "dagadt vagy", stb ezt a gyermekben nagyon mélyen elültetik és aszerint éli életét.


Ez nem hókuszpók ez amúgy pszichológia.

2018. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!