Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak en utalom, amikor valaki...

Csak en utalom, amikor valaki folem all es bamulja a telefonomat mikozben netezek, chatelek, vagy barmi mast csinalok?

Figyelt kérdés
Pl. kollegak nagyon szeretik ezt csinalni. Ilyenkor megtudnam folytani az illetot.
2018. aug. 1. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor félre vonulok, vagy "szépen" megnézem az illetőt, hogy más magánéletében turkáljon.
2018. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben engem is idegesít.

De ha munkahelyen történik, akkor nem lehet, hogy ez jelzés arra, hogy ott nem ezzel kéne foglalkoznod, hanem a munkáddal?

Egyébként én ilyenkor fölnézek rá és megkérdezem, hogy tudok-e segíteni neki valamiben, vagy szeretne-e mondani nekem valamit. Ha nem, akkor általában eloldalognak.

2018. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Buszon, vonaton is mindig sasolják, hogy mit csinálsz, de a lakótársam is lelassít, mikor elsétál mögöttem úgy, hogy én a laptopomon pötyögök. És igen, engem is idegesít.
2018. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy idegesítő, de bunkó is. Nekem amikor még otthon laktam öcséim voltak rá mindig kíváncsiak hogy mit csinálok a telefonon (mindig abban bíztak hogy játékot játszom, és akkor elkérhezik a telefonom), de nekik is szépen mindig elmagyaráztam hogy ezt nem illik csinálni.
2018. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, idegesítő. Egyszer egy néni olvasgatta a chatelésem a metrón, megírtam a haveromnak, hogy ne írjon már trágárul, mellettem egy néni olvassa a beszélgetést. A néni arrébb ült, de a tekintetével ölni tudotr volna.
2018. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem az ilyet. Undorító, és roppant unintelligens dolog a másik magánéletébe belenézegetni. Voltam már úgy a buszon, hogy teli torokból ráordítok, amiért a néni az apróbb jelzéseim ellenére is kitartóan pillantgatott a mobilomra, és felpillantott, amikor odanéztem. Szánalmas ... :D
2018. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos más is utálja, gondolom tömegközlekedésin szokott ilyen lenni, és ezért játszanak az emberek inkább ott. Viszont arra egyik sem gondol, hogy egy full teli pl. metrón hogyan lehet állva elhelyezkedni, hogy ne a másikat bámuljuk. Ja, kifelé az ablak felé, közben a farzsebből eltűnik ez-az.
2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!