Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ez esetben mit lehetne...

Most ez esetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

gyakori kérdéseken megvádoltak fenyegetés miatt, azt mondta feljelentett. Veszekedés volt, viszont NEM fenyegettem meg!! A baj az, hogy már töröltem azt a profilt, így nem tudok oda belépni. Attól félek, hogy a feljelentő átírta a küldött üzeneteimet, és azt mutatja meg a rendőrségnek. Ha ezt megcsinálja, én már nem tudom bizonyítani, hogy nem írtam azt. Most mit lehetne csinálni?


Átírja a küldött üzeneteimet, kinyomtatja, és azt mutatja meg a rendőrségen.



2018. aug. 1. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kinyomtatnia sem, ott van az IP cím, hogy honnan érkezett a levél.
2018. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. De mi van akkor ha átírja? Én már nem tudok belépni abba a hülye profilba. Akkor tudnám bizonyítani, hogy nem írtam semmi fenyegetőset..
2018. aug. 1. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A GYK szerverein el vannak tárolva az eredeti üzenetek, úgyhogy azzal még jobban is járnál, ha meghamisítaná, mert teljesen hiteltelenné tenné az egészet, és bukna mindent, akár még fel is jelentheted érte.
2018. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a törölt profilok üzenetei is tárolva maradnak? Nagyon remélem! Mert akkor én feljelentem hamisításért.
2018. aug. 1. 09:28
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Miért, mit hamisított?

Mivel fenyegetted? Csak volt valami, ha ilyen ügyet csinál.

2018. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Előbb írtam le (és a kérdésben is), hogy NEM FENYEGETTEM MEG! Veszekedés volt, és ennyi. SEMMI fenyegető kijelentés/szó nem volt benne!


Ő kezdte el az egészet, valótlan dolgokat állított egy adott dologról, és elkezdődött a veszekedés. Majd írta, hogy megfenyegettem és feljelentett.

2018. aug. 1. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Majd meglátod, lehet, ő fenyegetésnek értelmezett valamit.
2018. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Miért, mit hamisított?"


Nem mondtam, hogy hamisított.. Azt mondtam, hogy csak attól félek, hogy megtette/megteszi. Tehát nem tudom mi történik...


Ha meg fenyegetőnek vette azt, és nem hamisítja meg az üzenetem, akkor abból semmi nem lehet, mert nem volt benne fenyegetés.

2018. aug. 1. 09:41
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyakori adatkezelėsi szabalyzatában benne van mit meddig őriz meg. Am nem tudja átírni a szöveget. Ha átírja azt nem az eredeti helyen tudja megtenni. Ezėrt perdöntő se lehet. Azaz ėrtsd. Lefotózza az eredetit az ok. Ha abba belejavít akkor módosul a kėp tehát nem.hiteles. Docba kimenti? Ok ha egyezik a neten lėvővel. A doc viszont szerkeszthető lesz emiatt mėgsem lenne elfogadott.
2018. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Viszont azt honnan tudják majd, hogy amit lefotózott, abba belenyúlt-e? Megnézem meddig őrzi meg az adatokat a GYK
2018. aug. 1. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!