Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Min kéne változtatnom magamon,...

Min kéne változtatnom magamon, hogy legyen esélyem a korombeli lányoknál (is)?

Figyelt kérdés

Én egy budapesti átlagos testalkattal rendelkező srác vagyok, 178 cm-rel, 72 kg-mal, barna szemekkel és hajjal. A hajamat 1-2 hónappal ezelőttig zseléztem, most már csak vízzel állítom be magamnak. Szabadidőmben szeretek motorozni, szerelgetni, és a haverokkal közösen kockulni. Nagy rajongója vagyok a járműveknek és a tömegközlekedésnek, ha van rá lehetőségem, akkor elmegyek az ilyen témájú programokra. Vannak konkrét terveim a jövőmmel kapcsolatban is(A2, B jogsi, új motor vásárlás, egyetembe bejutás[jövőre leszek 11.-es]).Évente kb 2-3-szor iszom alkoholt, amikor elmegyek egy visszafogottabb helyre vagy házibuliba bulizni. Nem cigizek és nem füvezek, mert ezeket elitélem. Sok vallásos közösségbe járok, így református suliba járok, magamat vallásosnak mondom, de NEM sötétnek. Az osztályomat nem szeretem, mert 35 főből 34 folyamatosan piszkál kisebb-nagyobb mértékben. az évfolyamommal fasírtban vagyok, mert az előző osztályomban z Asperger szindrómás gyerek után engem közösítettek ki és terjesztettek rólam hamis pletykákat(pl. Fotózgattam a lányokat, molesztáltam két lányt a kosárlabda pályán, miközben meleg vagyok és egy 3. Lányt akartam elvenni feleségül...stb), ezért is piszkálnak a mostani osztályomban is. A közösségekben elég zárkózott vagyok, amióta az előző osztályomban kiközösítettek, nem nagyon bízom az emberekben és nem nagyon találom meg a közös hangot velük. Ha van valamilyen beszélgetés,akkor igyekszem bekapcsolódni, de ez inkább többször nem sikerül, mint sikerül. Egyes tanárain szerint funkcionális analfabéta és autista vagyok, mert a kompetencia kérésem a szövegértésem csak 77% lett. A szabadidőmet jól el tudom tölteni, mindig csinálok valamit, sose unatkozom


(4 hónap múlva fogom a 17-et betölteni)



2018. aug. 1. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy érdemes lenne iskolát váltanod, ha ennyire utál az évfolyamod és a tanáraid is. Azt nem tartom normálisnak, hogy a tanáraid leautistáznak ok nélkül, vagy ha úgy látod van valami alapja, érdemes lenne kivizsgáltatni. Gyanús hogy ennyien gúnyolódnak rajtad, benned is lehet valami hiba. A szüleiddel meg kéne beszélni a helyzetet. Írtad hogy vannak haverjaid, esetleg átmehetnél az ő iskolájukba.
2018. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, h aspergeres vagy, vizsgáltasd ki

amúgy ne törj le, jó arcnak tűnsz, nekem bejött volna egy ilyen srác 17 éves koromban.

2018. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másodikkal egyetértek, bennem is felmerült, hogy Aspergeres lehetsz.
2018. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2, #3: Kiskoromban sokat jártam gyerek pszichológushoz, mert 6 éves koromig nem beszéltem , de nem mutattak ki semmilyen lelki betegséget(általánosban logópédiai osztályba jártam, az utolsó hangot 4-ben sikerült kimondanom). Asperger szindrómát és az autizmust már kisgyerekkorban ki lehet mutatni
2018. aug. 2. 17:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából az évfolyamomon lévő közösségeken kívül járok 2 másik közösségebe(1 iskolai, 1 templomi, illetve júliusban jártam 1hómapot nyelvtanfolyamra) ahol azért vagyok beszélő viszonyba az oda járó emberekkel. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a fiatalabb fiúkkal sokkal jobban ki tudok jönni, mert általában jobban megtaláljuk a közős témákat. Az 3vfolyammal az a bajom, hogy jellemző az a stílus, hogy hangadó kitalalja, hogy utálni kell valakit, akkor mindenki elkezdi őt utálni, még azok is, akik korábban jóban voltak vele. Olyan emberekkel meg nem szívesen haverkodok, akik a hátam mögött kibeszélnek meg kamu pletykákat találnak ki rólam. A haverjaim iskolájaba nem szeretnék átmenni, mert ott is hasonló állapotok uralkodnak bent. Ebben az iskolában az előző "közösségemben" azért én lettem a 2. Céltábla, mert az Aspergeres gyereknek én voltam a haverja, így miután elment én egyedül maradtam. Aztán az is megérne egy külön misét, hogy miért az olyanok kezdik el a kiközösítgetést, akik vasárnap istentiszteleten/misén benn ülnek és a szabadidejükben drog dílerkedéssel foglalkoznak, vagy azok akik megbuktak és 9-es korukban abortuszuk volt, vagy azok, akik avval menőztek, hogy magyar órán a far**kat verték ki a hátsópadban, vagy azok akik iskola időben iszogatnak(alkoholt) vagy azok, akik a WC-ben (füves) cigiznek
2018. aug. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!